1. Strona główna
  2. Nasze oferty
  3. Uzyskaj więcej punktów Rewards
  4. DŁUŻSZY POBYT, WIĘCEJ KORZYŚCI

Zyskaj 4 razy więcej punktów Rewards w trakcie swoich pobytów

DŁUŻSZY POBYT, WIĘCEJ KORZYŚCI

Chcesz zwiększyć saldo swoich punktów?

Co miesiąc ALL aktualizuje listę hoteli uczestniczących w ofercie, umożliwiającej zdobycie 4x więcej punktów Rewards za każdy pobyt. Korzystaj z tej oferty tyle razy, ile chcesz i pamiętaj, aby regularnie sprawdzać, które hotele biorą udział w tej ofercie.

Chcesz zwiększyć saldo swoich punktów? To proste!

1. Zaloguj się na konto i zapisz do tej oferty. Nie jesteś uczestnikiem programu ALL? Dołącz teraz i korzystaj z licznych przywilejów!

2. Zaloguj się jako członek programu i zapisz do oferty  

3. Zarezerwuj swój pobyt przed 09/12/2019

4. Zatrzymaj się w jednym z naszych hoteli przed 19/01/2020

5. Zdobywaj 4x więcej punktów Rewards i zwiększ saldo punktów!

Punkty Rewards pozwolą Ci cieszyć się licznymi przywilejami: możliwością przeżycia wyjątkowych doświadczeń zaplanowanych wyłącznie dla Ciebie oraz korzyściami u naszych partnerów. Zapisz się i zarezerwuj pobyt już teraz, aby skorzystać z tej wspaniałej oferty!

Więcej przeżyć, więcej wrażeń z ALL                         

Accor – wszystko dla Ciebie

Twój zespół ALL

Okres pobytu 21.10.19 - 19.01.20

Rezerwacja oferty w okresie od 21.10.19 do 09.12.19

Dzień dobry

Występuje obecnie problem techniczny dotyczący naszej oferty i systemu informatycznego. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj ponownie nieco później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu ALL - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Ogólne warunki sprzedaży
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. W odniesieniu do oferty "Nowe hotele w programie x4" obowiązują ogólne warunki programu ALL. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL.
2. Aby skorzystać z tej oferty, członek programu lojalnościowego ALL musi obowiązkowo zapisać się do udziału w ofercie (w okresie od 21/10/2019  do 09/12/2019 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając powyższy przycisk „Zapisz się”, a następnie postępując zgodnie z instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL – niezależnie od ich statusu – uzyskanie 4 razy więcej punktów Rewards za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL.
Liczba punktów uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany w hotelu jest określana na podstawie ogólnych warunków programu ALL oraz statusu Classic.
Po zakończeniu pobytu punkty zostaną naliczone w dwóch etapach:
1/ naliczenie punktów w ilości, którą uczestnik programu ALL uzyskałby, gdyby nie korzystał z oferty;
2/ naliczenie dodatkowych punktów Rewards przyznawanych w ramach oferty, odpowiadających różnicy punktów Rewards pozostałych do naliczenia w odniesieniu do liczby punktów, którą uczestnik programu ALL już otrzymał, aby uzyskać ostatecznie całkowitą liczbę punktów Rewards uzyskiwaną po przemnożeniu przez 4.
Przykładowo, uczestnik programu ALL, który uzyskuje 250 punktów Status i 250 punktów Rewards za pobyt kwalifikowany otrzyma dodatkowo:
250 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X2
500 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X3
750 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X4
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Rewards zgodnie z warunkami oferty.
4. Oferta obowiązuje w odniesieniu do pobytów uczestników programu w okresie od 21/10/2019  do 19/01/2020 w jednym z hoteli uczestniczących w programie Grand Mercure Surabaya City (Opening October 2019); Aparthotel Adagio Casablance City Center; The Bedford Centre Hotels by AccorHotels; The Nottingham Sherwood Hotel by AccorHotels; The Telford Centre Hotel by AccorHotels; Novotel Bur Dubai; Mercure Itajaí; Novotel Sharjah Expo Centre; Adagio Aparthotel Jeddah Malik Road; ibis Jeddah Malik Road; ibis Brussels Centre Chatelain; Devonshire Club; The Draycott; The Lord Milner; Mercure Birmingham West Hotel ; Mercure Cardiff North Hotel ; Mercure Tankersley; Hotel Mondial am Dom Cologne – Mgallery; Ibis Styles Aschaffenburg; Ibis Styles Pforzheim; Ibis Styles Chaves; IBIS STYLES KRAKÓW SANTORINI; Mercure Istanbul Sirkeci; Mercure Istanbul Bakırköy; Mercure Petriolo Siena Terme Spa Hotel; ibis Bangkok Sathorn; Ibis Jaipur; Mercure Erdos Downtown ; Mercure Taiyuan Jinyang; Mercure Chongqing Downtown; Novotel Jakarta Cikini; Mercure Makassar Nexa Pettarani; Hotel Chadstone; ibis Styles East Perth; Pullman Mandalay Mingalar ; Raffles Grand Hotel d’ Angkor; Mercure Mandalay Hill Resort; Mama Shelter London; Greet Beaune), zarezerwowanych w terminie od 21/10/2019  do 09/12/2019 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1). 
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie "Nowe hotele w programie x4" tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu ALL, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Rewards i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu ALL uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacje mobilne ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania. 
10. Punkty Rewards ALL zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
11. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
12. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 006126.