Qantas banner image

Hava Yolları

Sınırsız bir ayrıcalıklar dünyasını deneyimleyin

Hayatı daha da ödüllendirici kılın. Katılımcı bir oteldeki her konaklamanız ya da Qatar Airways ile her uçuşunuz için hem Avios hem de ALL Ödül puanları kazanın. Ayrıca dilediğiniz zaman Avios'ınızı Ödül puanlara ya da Ödül puanlarınızı Avios 'a dönüştürmeyi seçebilirsiniz. Hesaplarınızı ilişkilendirerek ve benzersiz, ödüllendirici bir deneyime adım atarak Qatar Airways Privilege Club ve ALL - Accor Live Limitless programlarından en iyi şekilde yararlanın.

Nasıl işler?

1
ALL - Accor Live Limitless hesabınıza oturum açın
veya henüz kaydolmadıysanız programa ücretsiz katılın.
2
Qatar Airways Privilege Club hesabınıza oturum açın
Veya henüz üye değilseniz hemen ücretsiz katılın
3
Hesaplarınızı bağlayın
Her iki sadakat programını da bağladığınız anda otomatik olarak Avios ve Ödül puanları kazanırsınız.

Ödüllerinizi artırın

Otel rezervasyonları

Harcanan her 1 EUR başına 1 Avios kazanın

Teki uygun konaklamalarda Programa katılan tesislerde.
Ödül puanlarınıza ek olarak.

Uçuş rezervasyonları

Harcanan her 2 USD başına 1 Ödül puanı kazanın

Uygun Qatar Airways uçuşlarında.
Avios ek olarak.


Deneyimlerinizi yükseltin

Benzersiz deneyimlerden yararlanmak için Avios kullanın

Kendinizi her yerde şımartmak için Avios'larınızı Ödül puanlarına dönüştürün. ALL ile konaklamaların, benzersiz deneyimlerin ve özel avantajların keyfini çıkarın. 4.500 Avios'ı 1.000 Ödül puana dönüştürün.

Avios dönüştürün

Ödül puanlarınızın keyfini çıkarın

Daha da özel avantajlar, uçuş yükseltmeleri ve çok daha fazlasının keyfini çıkarmak için Ödül puanlarınızı Avios dönüştürün. Minimum dönüştürme: 2.000 Ödül puanı = 1.000 Avios

Puanları dönüştürün

Statünüzü yükseltin

İlk uçuşunuzun ardından bir ALL Gold üyesi olarak Privilege Club Silver üyesi, bir ALL Platinum üyesi olarak Privilege Club Gold üyesi, bir ALL Diamond üyesi olarak Privilege Club Platinum üyesi olun. İlk konaklamanızın ardından bir Privilege Club Gold üyesi olarak ALL Silver üyesi ve bir Privilege Club Platinum üyesi olarak ALL Gold üyesi olun.

Bağlantı

Qatar Airways - Privilege Club

Qatar Airways Privilege Club Hakkında

Privilege Club, üyelerine seyahat etmeyi çok daha ödüllendirici kılmak üzere tasarlanmış ve özelleştirilmiş bir dizi özel ayrıcalık ve avantaj sunan Qatar Airways'in sadakat programıdır ve dört üyelik kademesine sahiptir: Burgundy, Silver, Gold ve Platinum. Üyeler Qatar Airways ve oneworld® üyesi hava yolu şirketleri ile diğer partner hava yolu şirketlerinde uçtuklarında ve ayrıca bir dizi finansal ve yaşam tarzı partnerlerden Avios kazanabilirler. Kazanılan Avios ödül uçuşlar, kabin yükseltmeleri, ekstra bagaj hakkı, otel konaklamaları, araç kiralama ve çok daha fazlası için kullanılabilir.

Ödüllerinizi artırmak için hesaplarınızı bağlayın