Mercure Strasbourg Centre Hotel 4 yıldız

Avis müşterileri puanı (ALL Puanlama) 4.0/5 1.084 görüş

Mercure Strasbourg Centre Hotel - Image 1
Mercure Strasbourg Centre Hotel - Image 2
Mercure Strasbourg Centre Hotel - Image 3
Mercure Strasbourg Centre Hotel - Image 4

Açıklama

Otel ekstraları

 • City-center location, close to the cathedral and the Petite France district

 • Breakfast on the 7th floor, exceptional view

 • Undercover private car park (charges apply)

 • Certified ALLSAFE

 • Close to Sofitel for bar and restaurant

Konaklama olanaklarımız

Otelin konumu

Mercure Strasbourg Centre Hotel

25 rue Thomann
67000 STRASBOURG
France

GPS:48.584833, 7.7452

Erişim ve ulaşım

Otel servisi

Otele giriş başlangıç saati: - Otelden çıkış bitiş saati:

Otel içi
 • Araba parkı
 • Evcil hayvan kabul ediliyor
 • Tekerlekli sandalye ile girişe uygun
 • Wi-Fi
 • Klima
 • Kahvaltı
 • Toplantı odaları
 • Oda servisi

3 kahvaltılar

Start your day on the top floor of the hotel where the breakfast area has a splendid panoramic view over Strasbourg. Enjoy our local specialties or, if you prefer, have breakfast in peace in your room, available until noon.

Konuk değerlendirmelerimiz

Konuk değerlendirmelerimiz

Otelimizde konaklayan konuklarımızdan %100 onaylı yorumlar

Daha fazla bilgi edinin

ALL Puanlama  4.0/5  1.084 görüş

TripAdvisor Derecesi  4.0/5  1.052 görüş

Lovely Hotel in Strasbourg!

Tripadvisor puanı 5.0/5

karenlA2172BM TripAdvisor onaylı yorum

The staff at this Mercure was very friendly and very helpful on this business trip. Wissal was so helpful to me and spoke perfect English. The hotel is centrally located in the city center but on a quiet street. My room was spacious and clean, it was also very quiet. I would stay here again.

İyi konum

Avis müşterileri puanı 3.0/5

Mehmet Aileler - ALL için doğrulanmış yorumlar

Personeller yardımcı ve güler yüzlü. Konumu çok iyi. Merkeze çok yakın. Ama diğer Mercure otel kalitesi seviyesinde değil. Kahvaltı yetersiz. Temizlik kalitesi daha iyi olabilir. En yoğun dönemde tek asansör çalışıyordu. Odada dolap gibi depolama alanı yetersiz.

Sayın Mehmet U., Hôtel Mercure Strasbourg Centre ‘da gerçekleştirdiğiniz seyahat süresince yaşadıklarınızı dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz. Öncelikle, kalışınız süresince uluslararası hizmet kalitemizi yansıtamamış olmamızdan dolayı sizden özür dileriz. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim ile ilgili ekip üyeleri ile gerçekleştirdiğim görüşme sonucu, aynı durumun ilerleyen tarihlerde, tekrar meydana gelmesini engellemek amacı ile gerekli önlemlerin alındığını bildirmek isterim. Düşüncelerinizi bildirmek üzere ayırdığınız zamana bir kez daha teşekkür eder, geri bildirimlerinizin, hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak arttırmak için yürüttüğümüz çalışmalarımızın gelişmesi açısından son derece değerli olduğunu belirtmek isteriz. Bir başka seyahatinizde, sizi tekrar Otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımızla, Michèle Schaeffer Directrice

Kötü konaklama

Avis müşterileri puanı 0.5/5

Lale Tek başına seyahat edenler - ALL için doğrulanmış yorumlar

Odada su yoktu. Sac kurutma Makinesi yoktu. Lobiyi aramama ragmen ‘sac kurutma makinesi yok’ dediler. Plastik siseye karsi olduklari icin de su yokmus. Çok saçma

Sayın Lale C., Hôtel Mercure Strasbourg Centre ‘da gerçekleştirdiğiniz seyahat süresince yaşadıklarınızı dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz. Öncelikle, kalışınız süresince uluslararası hizmet kalitemizi yansıtamamış olmamızdan dolayı sizden özür dileriz. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim ile ilgili ekip üyeleri ile gerçekleştirdiğim görüşme sonucu, aynı durumun ilerleyen tarihlerde, tekrar meydana gelmesini engellemek amacı ile gerekli önlemlerin alındığını bildirmek isterim. Düşüncelerinizi bildirmek üzere ayırdığınız zamana bir kez daha teşekkür eder, geri bildirimlerinizin, hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak arttırmak için yürüttüğümüz çalışmalarımızın gelişmesi açısından son derece değerli olduğunu belirtmek isteriz. Bir başka seyahatinizde, sizi tekrar Otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımızla, Bien cordialement, Alexandra Mourot 1st receptionnist

Great location, mediocre hotel

Tripadvisor puanı 3.0/5

favdk İş - TripAdvisor onaylı yorum

Great location, standard hotel. The hotel is in the centre of Strasbourg and during the Christmas market times you need a permit to reach the hotel by car. The hotel only provides this upon request, together with a map which bridge you can pass. The hotel has no restaurant, but the hotel next door (Sofitel-same group) has one which you can reach through connecting hallway. The rooms are standard, one chair, open wardrobe, shower or bath, comfy beds. Hotel has offers breakfast and has an underground parking. Location is really 4 minutes walk from the centre.

Exzellent service

Tripadvisor puanı 4.0/5

Markusetfamille Aileler - TripAdvisor onaylı yorum

Arriving late on a Saturday (Oct. 7) evening, the lady at the reception was extremely kind and arranged a booking at a very nice restaurant for us. This excellent service more than compensated some shortcomings of the rooms and their equipment. Merci!

ile iş birliği içinde TripAdvisor

Diğer web kullanıcıları otelimizi değerlendirmektedir

 • 407 görüş 8.9/10 Konum
 • 576 görüş 5.6/10 Oda
 • 506 görüş 8/10 Hizmet
 • 23 görüş 2.2/10 Wifi
 • 250 görüş 7.7/10 Kahvaltı
 • 228 görüş 3.5/10 Hijyen
 • 166 görüş 1.6/10 Otel Ambiyansı
 • 130 görüş 3.1/10 Otel Donanımları

Hizmet sağlayıcı Trustyou

Yakınlardaki diğer tesislerimiz

Strasbourg şehrindeki tüm otellerimiz