4X Ödül puanı kazanın

Yeni oteller. Daha çok puan.

En yeni otellerimizde konaklayarak dört kat daha çok Ödül puanı kazanın. 

Puanlarınızı artırmak ister misiniz? Bu çok kolay! 
1. Hesabınızda oturum açın ve kampanyaya kaydolun. 
ALL üyesi değil misiniz? Bir dizi müthiş avantajından yararlanmak için hemen katılın! 
2. Konaklamanızı 19/04/2020 tarihinden önce rezerve edin 
3. 31/05/2020 tarihinden önce otellerimizden birinde konakların 
4. 4 kat Ödül puanı kazanın ve bakiyenizi artırın! 

Daha sonra Ödül puanlarınızı partnerlerimizin sunduğu ayrıcalıklardan benzersiz, kişiye özel deneyimlere olmak üzere, bir dizi avantajın keyfini çıkarmak için kullanın. Bu inanılmaz kampanyadan yararlanmak için hemen kayıt olun ve rezervasyon yapın! 
Keşfedilecek yeni ufuklar. Hayatı dilediğiniz gibi yaşayın.

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 02.03.2020 bitiş tarihi 31.05.2020

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 02.03.2020 bitiş tarihi 19.04.2020

Merhaba

Şu anda sitemizde ve hizmetlerimizde teknik bir sorun yaşıyoruz. Ekiplerimiz çözmek için üzerinde çalışıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya müşteri servisimizle bağlantıya geçin.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

Merhaba, Bu teklif ALL üyelerine özeldir, faydalanmak için sizi giriş yapmaya veya programa katılmaya davet ediyoruz.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Kapat

Satış koşulları

1. "Yeni katılan Oteller x4" kampanyasında ALL genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu kampanyadan yararlanmak için ALL sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “Kayıt olun” düğmesine tıklayarak kampanya için (02/03/2020  - 19/04/2020 Orta Avrupa Saati 23:59 arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir. Sadece oturum açma düğmesi aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş bulunan rezervasyonlar bu bonus kampanyası için uygundur.
3. Bu kampanya üyelik statüleri ne olursa olsun ALL üyelerinin ALL Sadakat programına katılmış bulunan herhangi bir otelde konaklama yaptıklarında 4 kat daha fazla Ödül puanı kazanmalarına olanak tanımaktadır.
Puanlar ALL Genel Kullanım Koşulları'na uygun olarak ve Classic statüye dayalı olarak, uygun bir konaklamadan sonra otel tarafından üyeye yansıtılan puanların değerine bağlı olarak kazanılır.
Konaklamanın tamamlanmasından sonra puanlar üyenin hesabına iki ayrı işlemde yansıtılacaktır:
1/ İlk işlemde üyenin hesabına ALL üyesine bu kampanyaya abone olmamış olması durumunda yansıtılmış olabilecek puan değerine uygun puanlar yansıtılır; 
2/ Kampanyaya abone olunarak kazanılan Ödül puanları üyenin hesabına ikinci işlemde yansıtılır ve bu puanlar iki puan yansıtma işleminde ALL üyesine yansıtılmış olması gereken toplam 4 kat Ödül puanının ilgili miktarına eşit olur
Örneğin, uygun bir konaklama için 250 Statü puanı ve 250 Ödül puanı kazanmış bulunan bir ALL üyesi:
X2 puan kampanyası için ek 250 Ödül puanı kazanır
X3 puan kampanyası için ek 500 Ödül puanı kazanır
X4 kampanyası puan için ek 750 Ödül puanı kazanır
Bu kampanya geçerlilik süresi boyunca bir üye tarafından sadece 1 defa kullanılabilir. Kampanya koşullarına uygun olarak sadece kayıt işleminden sonra rezerve edilen ve tamamlanan ilk konaklama Ödül puanı yansıtılması için uygundur.
4. Bu kampanya üyenin 02/03/2020  - 31/05/2020 tarihleri arasında (IBIS STYLES NOWY TARG ; REZYDENT SOPOT HOTEL COLLECTION ; ibis Styles Figueres Ronda ; ibis Styles Rio Preto Monte Líbano ; Novotel Rio de Janeiro Leme ; Mercure Macaé ; Ibis Styles São Paulo Downtown ; IBIS STYLES BUENOS AIRES FLORIDA ; IBIS STYLES KRASNAYA POLYANA ; MÖVENPICK HOTEL KRASNAYA POLYANA ; MERCURE BLAGOVESHCHENSK ; Sofitel Istanbul Taksim ; Mövenpick Hotel Ankara ; Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn ; Mövenpick Malatya Hotel ; IBIS TBILISI STADIUM ; Mercure Liege City Centre ; ibis Styles Liege Guillemins ; Novotel Muscat ; SWISSOTEL DUBAI RODA AL MUROOJ ; MOVENPICK DUBAI AL BUSTAN ; ibis Styles Dubai Airport ; Novotel Antananarivo (Convention & Spa) ; Vivari Hotel and Medi Spa by Mantis ; Pullman Sharjah ; ibis Casablanca Abdelmoumen ; Siringit Serengeti Camp by Mantis ; Mantis Siringit Villa ; Epic Hotel & Suites by Mantis ; Akagera Game Lodge ; Fairmont Hotel Geneva ; Mövenpick Stuttgart Messe & Congress ; ibis Styles Bayreuth ; ibis Regensburg Zentrum ; Novotel Regensburg Zentrum ; Novotel Lausanne Bussigny ; Novotel Zürch City West ; Mercure Bendigo Schaller ; Mercure Sunshine Coast Lake Kawana Waters ; Mercure Canberra Belconnen ; Novotel Sriracha & Koh Si Chang Marina Bay ; The Sebel Melbourne Moonee Ponds ; Mantra Mackay ; NOVOTEL PERTH MURRAY STREET ; Mercure Xi’an Qujiang ; Mercure Changzhou Jintan ; Grand Mercure Bengaluru Gopalan Mall ; Mercure Samarinda ; Ibis Samarinda ; Mercure Arras ; Mercure Lille Aeroport ; Novotel Porte de Versailles ; Mercure Paris La Défense ; Adagio Paris Nation ; Adagio Access Paris Quai d’Ivry ; Mercure Massy Gare TGV ; ibis St Malo Plage ; ibis Styles angoulême Nord ; ibis Bordeaux Bastide ; Adagio Leicester ; SLS South Beach ; Fairmont El San Juan Hotel ; 21c Museum Hotel Chicago – Mgallery ; Delano South Beach) sınırları içindeki bir katılımcı otelde gerçekleştirilen ve rezervasyonu 02/03/2020  - 19/04/2020 saat Orta Avrupa Saati 23:59 tarihleri arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklamanın en az 1 gece olması gerekmektedir.
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama "Yeni katılan Oteller x4" kampanyası için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir ALL üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları yansıtılırken daha erken olan check-in tarihi göz önüne alınır. Başka bir ifadeyle, bir ALL üyesi ilk önce tamamladığı konaklama için uygun puanlar ve geceler kazanır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan Accor üzerinden (resmi Accor web siteleri, ALL mobil uygulamaları, Accor Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri Accor rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken ALL sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. ALL Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
12. Bu kampanyayla ilgili olarak ALL çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen 006126 referansını belirtin.