Working room by ALL

Jeszcze większy komfort pracy z domu

Wybierz lokalizację oraz datę i zarezerwuj teraz.

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Praca z domu przynosi wiele korzyści, ale czasami najbardziej zależy Ci na komforcie i spokoju, aby móc skupić się na zadaniach. Stwórz swoje biuro w naszym hotelu.

W ramach programu ALL — Accor Live Limitless możesz skorzystać z naszych pokoi hotelowych, by zapewnić sobie ciszę i spokój oraz dostęp do sieci Wi-Fi. W specjalnym pomieszczeniu masz do dyspozycji wszystkie udogodnienia, dzięki którym zbierzesz myśli i dotrzymasz terminów.

Zacznij wcześniej i zamów obsługę pokojową lub wybierz lunch na wynos — u nas znajdziesz wszystko, co niezbędne, by wykonać dobrze swoją pracę. A do tego jeszcze zwiększysz saldo punktów Reward.

Cenę za dzień możesz sprawdzić korzystając z wyszukiwarki u góry tej strony. Wystarczy wybrać lokalizację i datę z kalendarza, a wyświetlona cena będzie dotyczyć tylko jednego dnia. Bez obaw — nie naliczymy Ci opłaty za nocleg!


Oferta elastyczna

Ciesz się elastycznością i bezpłatną anulacją nawet w dniu przyjazdu. 

ALLSAFE

W trosce o komfort naszych gości wprowadziliśmy specjalne standardy bezpieczeństwa i higieny w hotelach naszej sieci. ALLSAFE to gwarancja bezpiecznego pobytu.

Więcej

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś niższą cenę za rezerwację w naszym hotelu? Sprawdź jak otrzymać zwrot i dodatkowe 25% zniżki. 

Dowiedz się więcej
* Możliwość skorzystania z oferty "Working room by ALL" / "Hotel Office" uzależniona jest od dostępności oraz od warunków podanych w Regulaminie sprzedażowym ceny.

Pokój w ramach oferty "Working room by ALL" / "Hotel Office" jest dostępny przez 9 godzin - od 9:00 do 18:00 tego samego dnia. 

Rezerwacja w stawce "Working room by ALL" / "Hotel Office" posiada elastyczne warunki rezerwacji i może być bezpłatnie anulowana do godziny 14:00 w dniu pobytu. 

W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji.

Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.