Working room by ALL

Praca zdalna na wyższym poziomie

Rezerwuj: wybierz pobyt na 1 lub 5 dni- zobaczysz cenę wyłącznie za pobyt w ciągu dnia

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Ostatnie miesiące dla wielu z nas oznaczały życie na zwolnionych obrotach... nieśpieszne poranki przy śniadaniu z rodziną, godzinę później (wciąż w piżamie) rozmowa przez telefon z szefową, po południu video-konferencje w hamaku na Twoim tarasie. 

Jeśli tęsknisz za codzienną rutyną i potrzebujesz zmienić otoczenie, jednak nadal nie planujesz wracać do biura mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

Przenieś swoje domowe biuro do naszego hotelu. Zmieniające się potrzeby naszych gości zainspirowały nas do stworzenia tej wyjątkowej oferty - jak zawsze Twój komfort jest u nas na pierwszym miejscu! 

Uśmiech na powitanie, pyszna kawa, wygodny fotel, doskonałe oświetlenie, przyjazny design. A dla tych, którzy chcą więcej: pokój masażu, bar, restauracje, basen, w pełni wyposażone sale konferencyjne. 

Zarezerwuj naszą ofertę Working room by ALL i bądź gotowy do pracy, kiedy tylko zechcesz. Dodaj do rezerwacji śniadanie, przekąskę lub lunch i spraw, aby ten dzień był efektywny na 100%. 

Jesteś uczestnikiem naszego programu lojalnościowego ALL Accor Live Limitless? Mamy dla Ciebie wyjątkową zniżkę, bo naszych stałych gości lubimy traktować wyjątkowo. Oferta Working room by ALL to także kolejna okazja, aby wzbogacić swoje konto punktów Reward. 

Jak skorzystać z oferty? Wybierz lokalizację i dzień, w którym chcesz pracować w naszym hotelu - nie martw się, nie zapłacisz za całą dobą, tylko za godziny, które spędzisz u nas. 

Pracuj tak jak lubisz!

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.

Oferta elastyczna

Ciesz się elastycznością i bezpłatną anulacją nawet w dniu przyjazdu. 

ALLSAFE

W trosce o komfort naszych gości wprowadziliśmy specjalne standardy bezpieczeństwa i higieny w hotelach naszej sieci. ALLSAFE to gwarancja bezpiecznego pobytu.

Więcej

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś niższą cenę za rezerwację w naszym hotelu? Sprawdź jak otrzymać zwrot i dodatkowe 25% zniżki. 

Dowiedz się więcej