Kosmiczny weekend w Łodzi

Odkryj Łódź jakiej nie znasz! Pobyt z biletem do Planetarium w Centrum Nauki i Techniki EC1

Kosmiczny weekend w Łodzi

Odkryj Łódź jakiej nie znasz! Pobyt z biletem do Planetarium w Centrum Nauki i Techniki EC1
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Rezerwacja oferty w okresie od 01.02.20 do 31.12.20

Ten weekend zapowiada się kosmicznie!

Odkryj naukowe atrakcje Łodzi i w trakcie pobytu w ibis Łodź Centrum odwiedź Planetarium w Centrum Nauki i Techniki EC1.


Zarezerwuj ibis Łódź Centrum doskonale zlokalizowany w samym centrum Łodzi. Ciesz się wygodnym pakietem ze śniadaniem oraz późniejszym wymeldowaniem do godziny 16:00, abyś mógł cieszyć się dłużej swoim pobytem. 

POLECAMY

>> pobyt ze śniadaniem w formie bufetu
>> bilety do Planetarium w EC1
>> wczesne zameldowanie
>> późne wymeldowanie 

Nie czekaj. Rezerwuj teraz.

ibis Łódź Centrum

ibis Łódź Centrum
Łódź,
Polska

ibis Łódź Centrum

ibis Łódź Centrum znajduje się w centrum miasta, w odległości 7 km od Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta i 1 km od dwóch największych dworców kolejowych. Zaledwie 100 m dzieli hotel od Piotrkowskiej, głównej ulicy miasta.

Dowiedz się więcej

Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj