Gdańsk pełny atrakcji!

Odkrywaj Gdańsk z Kartą Turysty

ibis Gdańsk

Gdańsk pełny atrakcji!

Odkrywaj Gdańsk z Kartą Turysty
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Pasjonatom zwiedzania oferujemy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Połącz nadmorski wypoczynek z urlopem pełnym kultury! 

Kultura, sztuka i historia - wszystko przeplata się w Gdańsku. Poczuj w sobie ducha odkrywcy i zakochaj się w Gdańsku! Karta Turysty to pakiet zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki oraz restauracji, dopasowany do Twoich potrzeb.

OFERTA ZAWIERA: 

* nocleg ze śniadaniem w formie bufetu
* darmowe zakwaterowanie dzieci 0-16 lat (Novotel, Mercure), 0-12 lat (Ibis) w pokoju rodziców
* darmowe mapy i przewodniki po Gdańsku
* darmowe śniadania dla dzieci w wieku 0-16 lat (hotele Novotel, Mercure), 0-3 lat oraz zniżkę 50% na śniadania dla dzieci w wieku 3-12 lat (hotel ibis)
* Kartę Turysty

POLECAMY


Oferta dostępna wyłącznie w hotelach: ibis Gdańsk Stare Miasto, Novotel Gdańsk Centrum, Mercure Gdańsk Stare Miasto. W procesie rezerwacji szukaj "Pakietu Kulturalnego" w zakładce Oferty Promocyjne.

Nasz wybór

ibis Gdansk Stare Miasto

Gdańsk,
Polska

ibis Gdansk Stare Miasto

Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto położony jest tuż przy Gdańskiej Starówce. Do Bazyliki Mariackiej, Fontanny Neptuna i Żurawia tylko kilka minut spacerem. Do Dworca Gdańsk Główny jest 400 metrów.

Dowiedz się więcej

Sprawdź dostępność

Novotel Gdańsk Centrum

Gdańsk,
Polska

Novotel Gdańsk Centrum

NOVOTEL GDAŃSK CENTRUM położony jest w samym sercu Gdańska, zaledwie kilka kroków od Starego Miasta. To idealna lokalizacja zarówno dla gości biznesowych, jaki i podróżujących w celach turystycznych. Dodatkowym atutem hotelu jest zaciszny ogród...

Dowiedz się więcej

Sprawdź dostępność

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

Gdańsk,
Polska

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto to doskonały wybrór dla gości poszukujących lokalizacji w centrum miasta. Hotel znajduje się o krok od Starego Miasta, nieopodal wspaniałych zabytków.

Dowiedz się więcej

Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj