Tatlı Bahar

Accor ile tatlı baharı keşfedin

Tatlı Bahar

Accor ile tatlı baharı keşfedin
 

Seyahatinizi belirleyin

  night(s)

Ara

ALL'i keşfedin

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 17.02.2017 bitiş tarihi 22.04.2017

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 18.02.2017 bitiş tarihi 23.04.2017

Accor ile tatlı baharı keşfedin!

Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Ermenistan veya Kazakistan'da konaklamanızı 17 Şubat ile 22 Nisan arasında rezerve edin, güneşli bahar aylarının keyfini çıkartın!

Bu teklif ücretsiz sıcak içecek, tatlı, kahvaltı ve ALL üyelerine özel 300 bonus puan kazanma imkanı sunar.

Feel Welcome!

Bu teklife dâhil olanlar

Ücretsiz tatlı ve sıcak içecek
300 ALL bonus puanı
Kahvaltı dahlidir

Satış koşulları

Ve ayrıca

ALL üyeliğine bugün katılın ve %10'a varan ekstra indirimlerden yararlanın. Rezervasyon  esnasında kolaylıkla üye olabilirsiniz. Üye olmak ücretsiz, kolay ve hızlıdır. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.


Sizin için seçtiklerimiz

Moscow, Russia
Rusya

Moskova

Eski, dar sokaklar; çağdaş mimari... Moskova... fantastik bir şehir

38.17 EUR 38.17 EUR *

Başlangıç
Müsaitlik
Rusya

Sochi

2014 Dünya Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış olan bu şehri keşfedin.

86 EUR 86 EUR *

Başlangıç
Müsaitlik
St-Petersburg, Russia
Rusya

St. Petersburg

Rusya'nın en gözde ve büyülü şehirlerinden olan bu şehirde etkileneceksiniz

49 49 *

Başlangıç
Müsaitlik
* Başlangıç fiyatları. Teklif, otelin şartlarına ve uygunluk durumuna göre geçerlidir. Fiyatlar için satış koşullarına bakınız. Ülkeye bağlı olarak, bu fiyatlar vergileri içermeyebilir, sadece KDV'yi içerebilir veya tüm vergileri içerebilir (KDV ve şehir vergisi). Fiyatlar tüm vergileri içermediğinde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) aşağıdaki rezervasyon süreci aşamalarında belirtilecektir. Fiyat sadece rezervasyon anında garanti edilir.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Ara

Satış koşulları

*Rezervasyonlarda otellerin dolululuk oranı ve satış koşullarına bağlı olarak
Tatlı ve alkolsüz sıcak içecek türü her otel tarafından ayrı olarak tanımlanır.

1. Yummy Sprimng teklifinde genel ALL şartları ve koşulları geçerlidir.Bu tekliften yararlanmak için ALL üyesi olmak gerekmektedir.

2. Bu teklif, ALL üyelerine üyelik durumları ne olursa olsun, Le Club AccorOteller Sadakat programına katılan otellerden birinde 300Rewards puanı kazanma hakkını sağlar.
Rewards puan bonusu, ALL'in Genel Kullanım Koşullarına başvuru sırasında yapılan uygun her bir konaklamanın ALL üyesi tarafından genellikle kazanılan Rewards puanları ve Statü puanlarına ek olarak sunulmaktadır.
Bu promosyon, ALL'in otel ortaklarına uygulanmaz.
Bu teklif için kazanılan Ödül puanlarının sayısı,  Klasik üyelik durumu seviyesi kazanma oranına dayanarak hesaplanır.

3. Bu teklif, 17/02/2017 - 23/04/2017 tarihleri arasında Rusya, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan ve Ukrayna'daki katılımcı otellerden birinde geçerli olup, 17/02/2017 ve 22/04/2017 tarihleri arasında rezervasyon yapan üye konaklamalarında geçerlidir.

4. Konaklamanın minimum 1 gecelik olması gerekmektedir.

5. Aynı otelde birbirini izleyen (aynı gün check-out ve check-in) tüm konaklamalar tek bir konaklama olarak değerlendirilecektir. Bu tekli konaklama, Yummy Spring teklifine bir kez uygun olacaktır.

6. ALL üyeleri tarafından katılımcı otellerde bir veya birden fazla oda için yapılan rezervasyonlar yalnızca bir (1) konaklama olarak kabul edilir.

7.Bu tekliften yararlanmak için, rezervasyonunuz all.accor.com'da, katılımcı markaların web sitelerinde ve uygulamalarında ve Accor Çağrı Merkezleri üzerinden yapılmalıdır. Diğer tüm rezervasyon kanalları bu teklif için uygun olmayacaktır.

8. Rezervasyonunuzu yaparken Le Club AccorOtel Sadakat kartı numaranızı belirtmeniz ve konaklamanız için check-in yaparken kartınızı otel resepsiyon masasında sunmanız gerekmektedir.

9.Le Club Accor Hotel Rewards puanları, kalışının bitiminden sonraki 10 gün içinde üyenin hesabına yatırılır.

10.Bu teklif şu anki diğer promosyon teklifleri veya avantajlarla birleştirilemez ve gruplar için geçerli değildir.
Eğer kalış, birkaç teklifin şartlarını ve şartlarını karşıladıysa, yalnızca en yüksek teklifle bağlantılı olan Ödüller puanı (en yüksek Rewards puanı kazanmanıza izin verir) hesabınıza yatırılır.

11.Le Club Accor Rewards puanlarıyla kısmen veya tamamen ödenen veya bir veya birden fazla fiş kullanılarak yapılan herhangi bir konaklama, bu tekliften yararlanma hakkını ortadan kaldırır.
ALL puanlarıyla tamamen veya kısmen ödenen veya bir veya birden fazla fiş ile ödenen konaklamalar, puan kazanmak için birden fazla konaklamayı gerektiren teklifler için geçerli olmaz.

12.Bu teklif, doluluk oranına bağlıdır. Genel satış şartları ve koşulları , her bir otelin kendine ait genel fiyatları için geçerlidir.Konaklamanın CHOCO1 oranında olması gerekir. Bu oran mevcut değilse, üye tekliften yararlanamaz.

13.AccorHotels çağrı merkezi  veya müşteri destek birimi ile yaptığınız tüm görüşmelerde lütfen 48919 numaralı referans kodunu belirtiniz.