Mamy coś dla Ciebie na urodziny…

Wybierz naszą ofertę urodzinową, która jest tak wspaniała jak Ty

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Szczegóły oferty

To nie banał — to fakt: nie ma drugiej osoby takiej jak Ty. A czy jest lepszy sposób na uczczenie Twojej fantastycznej wyjątkowości niż urodzinowy wyjazd zaplanowany specjalnie z myślą o Tobie? 

Zarezerwuj urodzinowy wypad bezpośrednio u nas w wybranych europejskich destynacjach, a po przyjeździe powitamy Cię bezpłatną butelką szampana. Otrzymasz także specjalnie wybrany dla Ciebie tort urodzinowy, aby uczcić tę okazję (pomyśl życzenie!).

Podczas pobytu zapewniamy śniadanie na dobry początek każdego dnia. A gdy nadchodzi czas powrotu, oferujemy możliwość późnego wymeldowania (nie będziemy przecież pospieszać gościa honorowego!). Na koniec otrzymasz od nas mały prezent: dodatkowe 500 punktów Reward.

W ALL uwielbiamy wymyślać atrakcje i benefity dostosowane specjalnie do Twoich preferencji i gustów. Nagradzamy Cię w miejscu zamieszkania, pracy i zabawy. A chociaż nasza działalność nie ogranicza się do hoteli, możemy zaproponować ich wiele (mamy ponad 3000 lokalizacji na całym świecie — jesteśmy wszędzie tam, gdzie chcesz jechać).

Możesz zająć się sobą — w końcu to Twój dzień.