ACCOR LIVE LIMITLESS

JESZCZE WIĘCEJ SWOBODY Z ALL

Podróżuj tak, jak lubisz

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Podróżuj tak, jak lubisz! Bez stresu, spontanicznie, rób to, na co masz ochotę. 

Nawet jeśli nie masz w 100% pewności gdzie skończy się Twoja podróż, nie odbieraj sobie tej przyjemności i wpisz w swój w kalendarz wymarzoną podróż. 

Nawet jeśli początek podróży to nic pewnego, nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie. 

Rezerwacje w OFERCIE ELASTYCZNEJ to całkowita swoboda. Wybierz hotel, datę i typ pokoju. Przygotuj się do wyjazdu, a w razie zmiany planów możesz bezpłatnie odwołać swoją rezerwację. 

Dołącz do lifestylowego programu lojalnościowego ALL, aby cieszyć się jeszcze większą swobodą. Dzięki stawce członkowskiej w OFERCIE ELASTYCZNEJ możesz anulować rezerwację do godz. 18:00 w dniu przyjazdu. 

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś niższą cenę za rezerwację w naszym hotelu? Sprawdź jak otrzymać zwrot i dodatkowe 25% zniżki. 

Dowiedz się więcej

ALLSAFE

W trosce o komfort naszych gości wprowadziliśmy specjalne standardy bezpieczeństwa i higieny w hotelach naszej sieci. ALLSAFE to gwarancja bezpiecznego pobytu.

Więcej

Wykorzystaj swoje punkty

Płać za rezerwację punktami Reward

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.