Więcej swobody z ALL - Accor Live Limitless

Korzystaj z przywilejów w OFERCIE ELASTYCZNEJ

OFERTA ELASTYCZNA

Więcej swobody z ALL - Accor Live Limitless

Korzystaj z przywilejów w OFERCIE ELASTYCZNEJ
Anulacja do 18:00 w dniu przyjazdu*
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

TY PODRÓŻUJESZ, TY DECYDUJESZ. ​

Nie porzucaj marzeń o podróżach, nawet jeśli Twoje plany nie są w 100% potwierdzone. Nie zwlekaj dłużej, rezerwuj bez zobowiązań i już teraz rozkoszuj się myślą o nadchodzącym relaksie! 


Rezerwacje w OFERCIE ELASTYCZNEJ to całkowita swoboda. Wybierz hotel, datę i typ pokoju. Przygotuj się do wyjazdu, a w razie zmiany planów możesz bezpłatnie odwołać swoją rezerwację. 

Dołącz do lifestylowego programu lojalnościowego ALL, aby cieszyć się jeszcze większą swobodą. Dzięki stawce członkowskiej w OFERCIE ELASTYCZNEJ możesz anulować rezerwację do godz. 18:00 w dniu przyjazdu. 

Nie ma co zwklekać - lista miejsc, które trzeba zobaczyć, jest długa. Rezerwuj teraz i daj sobie odetchnąć.

POLECAMY

Tylko dla uczestników ALL - Accor Live Limitless:

> Anulacja bez żadnych kosztów nawet do 18:00 w dniu przyjazdu 
> Pobyty ze śniadaniem lub bez śniadania - wybierz podczas rezerwacji 

Dołącz teraz

WYBIERZ. SPRAWDŹ. REZERWUJ.

Warszawa
Polska

Warszawa

Bogata scena gastronomiczna Warszawy, niezliczone imprezy kulturalne, teatry, muzea... A może wolisz klasykę i spędzisz dzień po królewsku w Parku Łazienki? Bez względu na wybór, Twój pobyt w stolicy będzie niezapomniany.

Sprawdź dostępność
Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Skuś się na relaks nad Bałtykiem.

Sprawdź dostępność
Kraków
Polska

Kraków

Odwiedź planty wokół Starego Miasta szczególnie pięknie wiosną, zaplanuj spacer wzdłuż tętniących życiem bulwarów oraz podziwiaj panoramę Krakowa ze szczytu Kopca Kościuszki. Wiosenny pobyt w Krakowie musi być udany!

Sprawdź dostępność
Wroclaw, Polska
Polska

Wrocław

Spędź niezapomniany weekend w mieście nazywanym Wenecją Północy! Godziny spacerów wśród zabytkowego Starego Miasta lub relaksujący odpoczynek przy nadodrzańskich bulwarach...

Sprawdź dostępność
Polska

Poznań

Poznaj Poznań i skosztuj słynnych rogali Świętomarcińskich. Stolica Wielkopolski czeka!

Sprawdź dostępność
Hotele w Szczecinie
Polska

Szczecin

Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, nowoczesna Filharmonia. Szczecin musi się znaleźć na mapie Twoich przyszłych podróży.

Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj