Monachium - gdzie kosmopolityzm łączy się z tradycją

Ciesz się wiosenną atmosferą w stolicy Bawarii. Rezerwuj wcześniej i oszczędzaj.

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Swojska Bawaria i kosmopolityczne Monachium! 

Zaplanuj relaksujący pobyt w stolicy Bawarii - złap pierwsze promienie tegorocznego słońca nad Izarą, podczas spaceru w Ogrodzie Angielskim lub w ogródku... z bawarskim napojem.

Daj szansę niezliczonym atrakcjom kulturowym miasta oraz zaszalej podczas zakupów w okolicy Marienplatz. Wszyscy entuzjaści sportu będą cieszyć się tym latem w szczególności. Odbędą się tu liczne międzynarodowe konkursy i wydarzenia. Ponadto różnorodne wydarzenia z muzyką, sztuką i kulturą zapewnią oprawę dla pełnego wrażeń lata w całym mieście.

Rezerwuj z wyprzedzeniem i oszczędzaj: teraz każda rezerwacja dokonana na co najmniej 15 dni przed pobytem to nawet 20% oszczędności!
To nie koniec dobrych wiadomości: uczestnicy programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless otrzymują dodatkowe 10% zniżki. 

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.

Wybierz. Sprawdź. Rezerwuj.

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.