The Bridge Wroclaw - MGallery: zimowa wyprzedaż

Zimowy Wrocław w wyjątkowej cenie

The Bridge Wroclaw - MGallery: zimowa wyprzedaż

Zimowy Wrocław w wyjątkowej cenie
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Okres pobytu 01.01.20 - 28.03.20

Skuś się na pobyt w mieście stu mostów.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i rezerwuj pokój w cenie 400 PLN za dobę ze śniadaniem.

Nie zwlekaj z rezerwacją, liczba pokoi w ofercie jest ograniczona.

The Bridge Wrocław - MGallery
będzie doskonałym początkiem Twojej podróży. Ten stylowy hotel położony w samym sercu Wrocławia zapewni niesamowite doświadczenia podczas pobytu w stolicy Dolnego Śląska.

Odwiedź restauracje i bar CRAFT z industrialnymi wnętrzami i panoramicznym widokiem na miasto. Skosztuj przysmaków nowoczesnej kuchni polskiej lub zrelaksuj się w towarzystwie koktajli tworzonych na bazie naturalnych składników, zainspirowanymi bogactwem sąsiadującego ogrodu botanicznego.

Na otwartym tarasie na dachu zachwycisz się panoramą na miasto, a w ekskluzywnym spa z widokiem na rzekę odprężysz się podczas masażu i zabiegów, które ukoją Twoje zmysły. Na aktywnych gości czeka profesjonalnie wyposażona strefa fitness.

POLECAMY

Oferta ważna do wyczerpania. Stawki w ramach promocji "Winter Flash Sale City Break" dostępne w zakładce "Oferty z pakietem" w kolejnym kroku rezerwacji. Wymagana jest rezerwacja przez nieniejszą stronę promocyjną.
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.