Ana Sayfa >Tekliflerimiz ve kazançlı fırsatlar > Cazip kampanyalar > İzmir'de En Keyifli Hafta Sonu için Swissôtel Büyük Efes

İzmir'de En Keyifli Hafta Sonu için Swissôtel Büyük Efes

Ayrıcalıklı bir konaklama fırsatı ile en keyifli hafta sonu İzmir'de

İzmir'de En Keyifli Hafta Sonu için Swissôtel Büyük Efes

Ayrıcalıklı bir konaklama fırsatı ile en keyifli hafta sonu İzmir'de
2 kişi kal, 1 kişi öde*
 

Seyahatinizi belirleyin

  night(s)

Ara

ALL'i keşfedin

Deniz kokusunun ve ılık mevsimlerin buluştuğu “Güzel İzmir”de,  aklınızın kalacağı bir hafta sonu sizi bekliyor. Hafta sonunuzda; İzmir’in Kordon’unu, zeytinyağlı yemeklerini, üzüm bağlarını ve 8000 yıllık köklü tarihini keşfedebilir; Swissôtel'in, şehrin tam kalbinde yer alan konumu ile şehri hem eğlenceli hem de hızlı keşfedebilirsiniz. Ayrıca Swissôtel Büyük Efes’in yemyeşil bahçeleri, 5.500 m²’lik Spa&Fitness merkezi ve tüm bar&restoranları ile otel içerisinde de keyifli bir hafta sonu geçirebilir kendinizi tazeleyebilirsiniz. Bu özel konaklama fırsatı sayesinde sevdiklerinizle veya tek başınıza gerçireceğiniz hafta sonu tatiliniz, hiç bu kadar avantajlı olmamıştı.

Satış koşulları

Katılımcı marka

Swissôtel
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Satış koşulları

Konaklama fiyatı günlük en uygun oda fiyatı üzerinden sunulmaktadır ve kahvaltı dahil degildir.
Konaklama sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri oda fiyatları üzerinden geçerlidir.
31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Müsaitlik doğrultusunda geçerlidir.
Ön ödemelidir. Rezervasyonlar iade edilemez ve değiştirilemez.