Strona główna >Oferty i promocje > Atrakcyjne oferty > Odmładzanie we francuskim stylu

Odmładzanie we francuskim stylu

Beztroska nowym sposobem na dobre samopoczucie

Odmładzanie we francuskim stylu

Beztroska nowym sposobem na dobre samopoczucie
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Zapraszamy do Accor Plus

Luksusowe łóżka Sofitel MyBed™ gwarantują błogi sen i przebudzenie w doskonałym nastroju, a zdrowe śniadanie Sofitel „De-Light” to najlepszy sposób na pełen energii początek dnia. Niskokaloryczne menu obejmuje sezonowe owoce serwowane z jogurtem, detoksykujące koktajle, pyszne omlety z białek i inne odżywcze smakołyki. Po posiłku czeka na Ciebie strefa wellness, w której podniesiesz swój poziom adrenaliny i poprawisz krążenie, aby następnie udać się na przyjemny masaż odmładzający w hotelowym spa. Kontynuuj przyjemność w zaciszu prywatnej łazienki rozkoszując się rytuałem specjalnej kąpieli. Możliwość późnego wymeldowania oznacza, że nigdzie nie trzeba się śpieszyć.

Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Czeka na Ciebie nie tylko wyrafinowany luksus pokoju lub apartamentu, ale także smaczne, odżywcze śniadanie Sofitel „De-Light”. Możliwość późnego wymeldowania oznacza, że możesz rozkoszować się leniwym porankiem i w pełni doświadczyć komfortowego odpoczynku w wyjątkowym łóżku Sofitel MyBed™. Zarezerwuj pokój w kategorii minimum „Luxury room”, aby spróbować specjalnego rytuału kąpieli w zaciszu Twojej łazienki. Jedna lub dwie osoby mogą skorzystać z pobudzającego masażu w hotelowym spa oraz ze wszystkich urządzeń w strefie wellness. Wracając do domu będziesz czuć się lżej, a Twoje ciało pełne będzie odmładzającej energii.

POLECAMY

Pobyt w eleganckim pokoju lub apartamencie to również bezpłatne śniadanie Sofitel „De-Light”, energetyzujący masaż i kąpiel oraz możliwość późnego wymeldowania.

Ogólne warunki sprzedaży

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Ogólne warunki sprzedaży

Oferta dotyczy hoteli Sofitel biorących udział w promocji.
- Oferta obejmuje zakwaterowanie ze śniadaniem "De-Light", jeden masaż dla maksymalnie dwóch osób raz dziennie, relaksującą kąpiel jeden raz w trakcie pobytu (przy rezerwacji minimum Luxury room) i możliwość późnego wymeldowania do godziny 14:00 (w zależności od dostępności pokoi w hotelu).
Prosimy o zapoznanie się z warunkami pobytu i usług w poszczególnych hotelach oraz ze szczegółami pakietów promocyjnych.
- Kategoria pokoju zależy od dostępności pokoi w wybranym hotelu.
- W każdym hotelu obowiązuje polityka dotycząca odwoływania rezerwacji.
- W każdym hotelu obowiązuje polityka i regulamin dotyczący pobytu dzieci.
- W niektórych hotelach do podanych cen nie są wliczone opłaty lokalne i dodatkowe koszty (które należy uiścić bezpośrednio w hotelu). Podane ceny mogą się różnić w zależności od terminu i długości pobytu oraz regulaminu i warunków korzystania z usług hotelu.
- Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych i nie może być łączona z innymi promocjami lub zniżkami.
- Członkowie programu Accor Plus otrzymają dodatkowe 10% zniżki.