Wymarzona okazja do podróży? Pobyt za pół ceny!

Rezerwuj nocleg ze śniadaniem z 50% zniżką

Wymarzona okazja do podróży? Pobyt za pół ceny!

Rezerwuj nocleg ze śniadaniem z 50% zniżką
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Rezerwacja oferty w okresie od 27.02.20 do 22.03.20

Okres pobytu 20.03.20 - 23.03.20

Czy można wymarzyć sobie lepszą okazję na zaplanowanie podróży? Namów najbliższych na krótką eskapadę do jednego z urokliwych miejsc w Polsce: 

🌊 sprawdź, jak piękny jest Bałtyk poza sezonem i zarezerwuj jeden z naszych hoteli w Trójmieście 

🔎  podążaj śladem wrocławskich krasnali 

🎹 odwiedź zakątki w stolicy związane z życiem i twórczością Chopina

Odkrywaj też mniej oblegane atrakcje i poznaj Polskę, jakiej jeszcze nie widziałeś. Pozostaje wybrać miasto i kompanów podróży! Promocja -50% obowiązuje na weekend 20-23 marca 2020. 

POLECAMY

Dlaczego warto? 

50% zniżki na pobyt ze śniadaniem w terminie 20-23 marca. 

Wybierz. Sprawdź. Rezerwuj.

Gdańsk
Polska

Gdańsk

Odwiedź Długi Targ i zrób sobie zdjęcie z Neptunem. Zaplanuj wizytę w największej w Europie świątyni z cegły, Bazylice Mariackiej. Sprawdź spokojne plaże Jelitkowa i zrelaksuj się podczas energetyzującego spaceru.

Sprawdź dostępność
Hotele w Gdynii
Polska

Gdynia

Odwiedź Orłowo, romatyczną dzielnicę z pięknym drewianym molo. Zaczerpnij aktywności podczas wyprawy szlakami Kępy Redłowskiej. Odwiedź muzeum w Dworcu Morskim i poznaj dzieje Wielkiej Emigracji polaków w XIX i XX w.

Sprawdź dostępność
Wroclaw, Poland
Polska

Wrocław

Wieczorem podziwiaj rozświetlone uliczki Starego Miasta. Zaplanuj spotkanie z historią w muzeum z Panoramą Racławicką. Zarezerwuj wizytę w egzotycznym Afrykanarium.

Sprawdź dostępność
Warsaw, Poland
Polska

Warszawa

Spaceruj po królewsku w pięknych Łazienkach. Zaplanuj rowerową przejażdzkę wzdłuż Bulwarów Wiślanych. Zaczerpnij kultury w jednym z wielu muzeów i teatrów w stolicy.

Sprawdź dostępność
Hotele w Szczecinie
Polska

Szczecin

Odwiedź Filharmonię, której siedziba słynie z wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej architektur. Podziwiaj panoramę Szczecina z tarasu widokowego Wały Chrobrego.

Sprawdź dostępność
Hotele w Katowicach
Polska

Katowice

Odwiedź perłę Górnego Śląska. Zwiedź Nikiszowiec, klimatyczną dzielnice mieszkalną z początków XX w. Skosztuj Grubiorza, Kulebele oraz innych regionalnych przysmaków.

Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj