Polska poza sezonem

Odkrywaj najpiękniejsze miasta Polski w posezonowej odsłonie

Polska poza sezonem

Odkrywaj najpiękniejsze miasta Polski w posezonowej odsłonie
Rozświetlone Stare Miasto Warszawy, romantyczne spacery w Gdańsku a może tętniący życiem Wrocław?  

Przekonaj się, że podróżowanie jesienią i zimą może być wspaniałe! Rezerwuj hotele w najpiękniejszych miastach Polski i w pełni wykorzystaj ten czas.  

☛ po zwiedzaniu Starówki, spróbuj swoich sił w zimowych sportach w Warszawie. Zimowy Narodowy oraz stok w Parku Szczęśliwickim oferuje atrakcje dla całej rodziny!  

☛ przygotuj się na długie spacery brzegiem morza w Trójmieście - opustoszałe plaże są idealną scenerią na romantyczne spacery we dwoje lub energetyzujący jogging solo. 

☛ poczuj klimat gorącej Afryki podczas wizyty we Wrocławskim Oceanarium. Poznasz aż 5000 zwierząt, 100 gatunków z 5 regionów kontynentu afrykańskiego!  

Rezerwuj hotele w najlepszych lokalizacjach Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia i innych miast w Polsce.

Wybierz miasto, rezerwuj hotel!

Warsaw, Poland
Polska

Warszawa

Magicznie przystrojone Krakowskie Przedmieście, lodowiska, jarmarki ... Zimowa Warszawa przyciąga niezliczoną liczbą atrakcji!

114.75 PLN 114.75 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Każdy powód jest dobry, aby zaplanować wyjazd do Trójmiasta!

206.55 PLN 206.55 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Wroclaw, Poland
Polska

Wrocław

Rozświetlone uliczki Starego Miasta, spotkanie z historią w muzeum z Panoramą Racławicką i rozgrzewająca wizyta w Afrykanarium. Sprawdź atmosferę zimowego Wrocławia.

118.15 PLN 118.15 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Krakow, Poland
Polska

Kraków

Odwiedź Kraków zimą! Poznaj legendarne atrakcje miasta królów i daj się ponieść magii dawnej stolicy Polski.

23.04 EUR 23.04 EUR *

Od
Sprawdź dostępność
Poznan, Poland
Polska

Poznań

Moc atrakcji zapewni Ci rozrywkę na każdą chwilę pobytu. Odwiedź stolicę Wielkopolski tej zimy!

31.26 EUR 31.26 EUR *

Od
Sprawdź dostępność
Katowice Hotele
Polska

Katowice

Odwiedź perłę Górnego Śląska, która kusi nie tylko swoją bogatą historią, ale też atrakcjami kulturowymi, których z roku na rok przybywa coraz więcej!

118.15 PLN 118.15 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj