NAJLEPSZE JARMARKI ŚWIĄTECZNE W EUROPIE

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

Mróz szczypie w policzki, światełka migoczą magicznie, a nad tętniącym życiem tłumem unoszą się melodie kolęd. Gdy rozpocznie się sezon świąteczny, jarmark bożonarodzeniowy to najlepszy sposób, aby poczuć atmosferę tego okresu.
Poznaj świąteczne atrakcje Birmingham, bo nie ma to jak święta w Wielkiej Brytanii. Odkryj zimowe uroki Wiednia. Rozgrzej się przy szklaneczce grzańca w Monachium. Albo przespaceruj się wzdłuż oszronionych kanałów Amsterdamu.
Gdziekolwiek się wybierzesz, życzymy udanego pobytu w najpiękniejszych miastach Europy z najlepszymi jarmarkami świątecznymi. 

Zarezerwuj hotel i odwiedź jarmarki — od listopada po Wigilię. Uczestnicy programu ALL - Accor Live Limitless otrzymują dodatkowe 10% zniżki. 

Wyborne jedzenie i doskonała zabawa już czekają! 

Zurych

Zurych może pochwalić się jednymi z najlepszych atrakcji wśród europejskich jarmarków świątecznych: od liczącej ponad 15 metrów choinki przystrojonej kryształami Swarovskiego przez ogromne karuzele, aż po niezliczoną ilość budek na świeżym powietrzu i pod

Rezerwuj

Birmingham

Zapraszamy do drugiego najważniejszego miasta Anglii, które może się pochwalić fantastycznym jarmarkiem świątecznym. Podczas spaceru czekają fantastyczne odkrycia, takie jak stoiska niezależnych lokalnych rzemieślników. 

Rezerwuj

Bruksela

Bruksela — nieoficjalna stolica Unii Europejskiej — może się pochwalić jednymi z najlepszych piw i czekolad w Europie. Wystarczy dodać szczyptę świątecznego klimatu, aby w tym sezonie poczuć magię tego urokliwego miasta. 

Rezerwuj

Budapeszt

Wyborny gulasz, poszukiwanie prezentów i cudowna zima na Węgrzech cieszą odwiedzających jarmark bożonarodzeniowy w Budapeszcie. To gwarancja doskonałej świątecznej zabawy w pięknym otoczeniu.

Rezerwuj

Amsterdam

Gdy do miasta zawita jarmark bożonarodzeniowy, naturalny urok Amsterdamu zyskuje świąteczny wymiar. Do wyboru jest mnóstwo sezonowych atrakcji, takich jak jazda na łyżwach lub przejażdżka diabelskim młynem ukazującym panoramę miasta.

Rezerwuj

Wieden

W te święta w całym Wiedniu czekają oazy bożonarodzeniowego klimatu, od głównego jarmarku na położonym w centrum placu Rathausplatz po inne lokalizacje rozsiane po całym mieście.

Rezerwuj

Monachium

Jarmarki bożonarodzeniowe w Monachium urzekają zimową magią. Prezenty, grzaniec i piękne bożonarodzeniowe widoki czekają w Bawarii w tym sezonie świątecznym. 

Rezerwuj

Praga

Stare Miasto, plac Wacława i plac Republiki przechodzą świąteczną transformację podczas praskiego jarmarku bożonarodzeniowego. Odwiedzających zachwyci bogaty wybór ręcznie wykonanych dekoracji, muzyki na żywo i stoisk z przepysznymi daniami. 

Rezerwuj

DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ NA STRONIE all.accor.com