Twoje wydarzenie jest teraz podwójnie satysfakcjonujące!

Jako członek programu ALL Meeting Planner otrzymasz od nas podwójne albo potrójne punkty Reward.

Okres pobytu 01/09/2021 - 30/12/2021

Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Wystąpił błąd techniczny. Odśwież stronę i spróbuj ponownie!
Jesteś zapisany do oferty. Otrzymasz dodatkowe punkty Reward.

Zbieraj dodatkowe punkty Reward

Zapisz się do oferty i ciesz się dodatkowymi punktami

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Niezależnie od tego, czy rezerwujesz salę konferencyjną na kolejne spotkanie integracyjne zespołu, duże przyjęcie urodzinowe, wesele czy też ogromną konferencję dla specjalistów z branży — nasi doskonali planiści sprostają każdemu zadaniu. Kreatywni geniusze i mistrzowie rozwiązywania problemów.

Wiemy, jak ciężko pracujesz, by organizować wydarzenia i sprostać oczekiwaniom biorących w nich udział osób. Aby więc nagrodzić Cię za cały ten wysiłek, jako członek programu ALL Meeting Planner otrzymasz od nas podwójne albo potrójne punkty Reward.

Od sierpnia możesz zdobywać podwójne punkty za wszystkie wydarzenia odbywające się od września do grudnia oraz potrójne punkty za wydarzenia organizowane w październiku i listopadzie.

Przed rezerwacją wystarczy zarejestrować się do udziału w tej kampanii. Zdobyte punkty możesz potem wykorzystać na kolejne podróże, wydarzenia tylko dla uczestników programu i nie tylko.  

Nie jesteś jeszcze członkiem programu ALL Meeting Planner? Rejestracja jest łatwa. W programie ALL nagradzamy Cię tam, gdzie mieszkasz, pracujesz i spędzasz czas wolny, a my dostosowujemy nasze korzyści i nagrody dla VIP-ów do Twoich preferencji. 

W ALL uwielbiamy naszych planistów wydarzeń, a dodatkowo chcemy wspierać Cię na każdym etapie tej podróży — od rezerwacji do momentu, gdy ostatni gość opuszcza wydarzenie, mówiąc: „Wow — trzeba to powtórzyć!”.