Podróżuj w sposób zrównoważony i zyskaj 500 punktów Reward.

Niespieszne, spokojne lato bardziej przyjazne środowisku

Okres pobytu 15/08/2022 - 15/10/2022

Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Wystąpił błąd techniczny. Odśwież stronę i spróbuj ponownie!
Jesteś zapisany do oferty. Otrzymasz dodatkowe punkty Reward.

Zbieraj dodatkowe punkty Reward

Zapisz się do oferty i ciesz się dodatkowymi punktami

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Marzymy o zwolnieniu tempa, spokoju i większej trosce o środowisko podczas przygód na otoczonych drzewami trasach rowerowych, w parkach miejskich idealnych na spacer na świeżym powietrzu i na brukowanych uliczkach wypełnionych ukwieconymi donicami i pnącym się po ścianach bluszczem. W wybranych lokalizacjach w Europie czujemy ducha obietnic i nadziei, tworząc bardziej świadome ekologicznie miejsca.

Jesteśmy zaangażowani w przekształcenie marzenia o zrównoważonej przyszłości w piękną rzeczywistość. Mamy jasny cel zaprzestania używania jednorazowych tworzyw sztucznych do grudnia 2022 r. i oferowania fenomenalnego hotelarstwa o zerowym bilansie netto do 2050 r..

Zaplanuj wyjątkowe, przyjazne środowisku pobyty, aby poczuć się, oddychać i żyć bardziej ekologicznie. Uczestnicy programu ALL- Accor Live Limitless otrzymają 500 punktów Reward jeśli zarezerwują swój zrównoważony pobyt na przynajmniej 2 noce w terminie od 15 sierpnia do 15 września i zatrzymają się w uczestniczących hotelach pomiędzy 15 sierpnia, a 15 października.

Sprawdź hotele, które biorą udział w promocji (PDF, 520 Ko)
Sprawdź warunki oferty

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.