Zatrać się w niemieckiej kulturze

TYLKO w Niemczech: 2X lub 3X WIĘCEJ punktów Reward

Okres pobytu 22/06/2022 - 26/08/2022

Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Wystąpił błąd techniczny. Odśwież stronę i spróbuj ponownie!
Jesteś zapisany do oferty. Otrzymasz dodatkowe punkty Reward.

Zbieraj dodatkowe punkty Reward

Zapisz się do oferty i ciesz się dodatkowymi punktami

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Niemcy: kraj równie różnorodny i ekscytujący, co ogromny.

Niemcy: tam, gdzie życie poza miastem i miejskie przygody łączą się podczas wieczorów przy ognisku i wspaniałych zachodów słońca, w ogródkach piwnych, w górach oraz w klubach i na największych imprezach świata.


Zaplanuj swój niemiecki wypad już teraz, poczuj ten wspaniały klimat, spróbuj lokalnych przysmaków i zatrać się w niemieckiej kulturze. To tak blisko i tak łatwo tam dotrzeć – możesz tam być choćby dziś wieczorem.

Jako uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless, możesz zwiedzić Niemcy, a jednocześnie zgarnąć dodatkowe benefity! Jeśli dokonasz rezerwacji bezpośrednio na ALL.COM na pobyt w okresie od 22 czerwca do 26 sierpnia, otrzymasz 3X więcej (niedziela–czwartek) lub 2X więcej (piątek– sobota) punktów Reward. Tak często, jak tylko chcesz.

Podróżuj na własnych zasadach. W jeden weekend możesz zwiedzić Hamburg na wodzie – płynąc kanałami, przechadzając się po porcie lub odpoczywając nad jeziorem Alster. W połowie tygodnia możesz zafundować sobie 3X więcej punktów, wpadając do Düsseldorfu, gdzie czeka Königsallee, czyli najbardziej ekskluzywna aleja handlowa w Niemczech.

Przeżyj to teraz. Zrób więcej. W Niemczech.

Korzystaj ze stałej 10% zniżki wyłącznie dla klubowiczów rezerwując pobyt w uczestniczących hotelach z ALL – Accor Live Limitless. Kliknij tutaj.

ALLSAFE

W trosce o komfort naszych gości wprowadziliśmy specjalne standardy bezpieczeństwa i higieny w hotelach naszej sieci. ALLSAFE to gwarancja bezpiecznego pobytu.

Więcej

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś niższą cenę za rezerwację w naszym hotelu? Sprawdź jak otrzymać zwrot i dodatkowe 25% zniżki. 

Dowiedz się więcej

Zbieraj punkty

W tej ofercie otrzymasz punkty Reward

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.