1. Ana Sayfa
  2. Tekliflerimiz
  3. Daha fazla Rewards puanı kazanın
  4. Rixos deneyimine dalış yapın

Rixos deneyimine dalış yapın

Geçtiğimiz aylarda deneyimlediğimiz birçok belirsizliğin yanı sıra hala kesin olan bir şey var, Türk konukseverliğinin imza karşılaması ile sizleri yeniden bizimle görmeyi diliyoruz.
Rixos Hotels & Resorts'larımız tatil heyecanının yeniden hissedilmesini ve tatil seslerinin yeniden duyulmasını sabırla ve güvenle bekliyordu.

Şimdi Rixos Hotels & Resorts'larımızı (yeniden) keşfetme zamanı.
23 Eylül 2020'ye kadar rezervasyon yapın ve bir sonraki konaklamanız için Ödül puanlarınızı ikiye katlayın:
- Rixos otellerimizin birinde en az 1 gece ** 
- VEYA Rixos Resort'larımızın birinde en az 3 gece ** konaklayın.

Her zaman sunduğumuz esnek opsiyonlarımız ile 31 Aralık 2021'e kadar konaklamalarınız için bonus ödül puanlarından yararlanabilirsiniz!

En çarpıcı otellerimizden birinde unutulmaz anların tadını çıkarın.

ALL ile her şey mümkün!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 23.07.2020 bitiş tarihi 31.12.2021

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 23.07.2020 bitiş tarihi 23.09.2020

Merhaba

Şu anda sitemizde ve hizmetlerimizde teknik bir sorun yaşıyoruz. Ekiplerimiz çözmek için üzerinde çalışıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya müşteri servisimizle bağlantıya geçin.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

Merhaba, Bu teklif ALL üyelerine özeldir, faydalanmak için sizi giriş yapmaya veya programa katılmaya davet ediyoruz.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Kapat

Satış koşulları

** Konaklama en az:
- Aşağıdaki 6 Rixos otelinden birinde 1 gece:
Rixos Premium Dubrovnik (Hırvatistan), Rixos Başkanı Astana (Kazakistan), Rixos Borovoe (Kazakistan), Rixos Krasnaya Polyana Sochi (Rusya), Rixos Flüela Davos (İsviçre) veya Rixos Premium Dubai JBR (Birleşik Arap Emirlikleri);
- VEYA Aşağıdaki 18 Rixos otelinden birinde 3 gece: Rixos Seagate Sharm (Mısır), Rixos Sharm El Sheikh (Mısır), Rixos Alamein (Mısır), Rixos Aktau (Kazakistan), Rixos Beldibi (Türkiye), Rixos Premium Bodrum (Türkiye), Rixos Premium Tekirova (Türkiye), Rixos Premium Belek (Türkiye), Rixos Premium Göcek (Türkiye), The Land Of Legends Kingdom Hotel (Türkiye), Rixos Downtown Antalya (Türkiye), Rixos Sungate (Türkiye), Rixos Pera İstanbul (Türkiye), Club Privé By Rixos Belek (Türkiye), Club Privé By Rixos Göcek (Türkiye), Rixos The Palm Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Rixos Saadiyat Adası Abu Dabi (Birleşik Arap Emirlikleri) veya Rixos The Palm Luxury Suite Koleksiyon (Birleşik Arap Emirlikleri).

1. "Rixos'ta Ödül puanlarınızı ikiye katlayın" kampanyasında ALL - Accor Live Limitless genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL - Accor Live Limitless üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu kampanyadan yararlanmak için ALL - Accor Live Limitless sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “Kayıt olun” düğmesine tıklayarak kampanya için (23/07/2020 - 23/09/2020 Orta Avrupa Saati 23:59 arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir. Sadece oturum açma düğmesi aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş bulunan rezervasyonlar bu bonus kampanyası için uygundur.
3. Bu kampanya üyelik statüleri ne olursa olsun ALL - Accor Live Limitless üyelerinin ALL - Accor Live Limitless Sadakat programına katılmış bulunan Rixos Hotes & Resorts konaklama yaptıklarında X2 Ödül puanlık bir bonus kazanmalarına olanak tanımaktadır.
Bu Ödül puanı bonusu üyenin ALL - Accor Live Limitless Genel Kullanım Koşulları'na uygun bir konaklama tamamladığında kazandığı Ödül puanlarına ve Statü puanlarına ek olarak sunulmaktadır.
Bu kampanya geçerlilik süresi boyunca bir üye tarafından için sadece 1 defa, kullanılabilir. Kampanya koşullarına uygun olarak sadece kayıt işleminden sonra rezerve edilen ve tamamlanan ilk konaklama Ödül puanı yansıtılması için uygundur.
4. Bu kampanya üyenin 23/07/2020 - 31/12/2021 tarihleri arasında Rixos Hotels & Resorts bir katılımcı otelde gerçekleştirilen ve rezervasyonu 23/07/2020 - 23/09/2020 saat Orta Avrupa Saati 23:59 arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklama en az:
- Aşağıdaki 6 Rixos otelinden birinde 1 gece: Rixos Premium Dubrovnik (Hırvatistan), Rixos Başkanı Astana (Kazakistan), Rixos Borovoe (Kazakistan), Rixos Krasnaya Polyana Sochi (Rusya), Rixos Flüela Davos (İsviçre) veya Rixos Premium Dubai JBR (Birleşik Arap Emirlikleri);
- VEYA Aşağıdaki 18 Rixos otelinden birinde 3 gece: Rixos Seagate Sharm (Mısır), Rixos Sharm El Sheikh (Mısır), Rixos Alamein (Mısır), Rixos Aktau (Kazakistan), Rixos Beldibi (Türkiye), Rixos Premium Bodrum (Türkiye), Rixos Premium Tekirova (Türkiye), Rixos Premium Belek (Türkiye), Rixos Premium Göcek (Türkiye), The Land Of Legends Kingdom Hotel (Türkiye), Rixos Downtown Antalya (Türkiye), Rixos Sungate (Türkiye), Rixos Pera İstanbul (Türkiye), Club Privé By Rixos Belek (Türkiye), Club Privé By Rixos Göcek (Türkiye), Rixos The Palm Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Rixos Saadiyat Adası Abu Dabi (Birleşik Arap Emirlikleri) veya Rixos The Palm Luxury Suite Koleksiyon (Birleşik Arap Emirlikleri).
6. Bu kampanyada bir konaklama bir ALL - Accor Live Limitless üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları yansıtılırken daha erken olan check-in tarihi göz önüne alınır.
Başka bir ifadeyle, bir ALL - Accor Live Limitless üyesi ilk önce tamamladığı konaklama için uygun puanlar ve geceler kazanır."
7. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi Accor web siteleri, Accor ALL mobil uygulamaları, ALL Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri Accor rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
8. Rezervasyonunuzu yaparken ALL - Accor Live Limitless sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. 
9. ALL - Accor Live Limitless Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır. 
10. Bu kampanya mevcut başka bir promosyon kampanyası veya avantajla birlikte kullanılamaz ve grup konaklamaları için geçerli değildir.
Konaklama birden çok kampanyanın hüküm ve koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani en yüksek ödül puanları kazanmanıza olanak veren) kampanyayla ilişkili ödül puanlar hesabınıza yansıtılacaktır.
11. Ödemesi kısmen veya tümüyle ALL - Accor Live Limitless ödül puanları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
12. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir. 
13. Bu kampanyayla ilgili olarak ALL çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen 012327 referansını belirtin.