1. Ana Sayfa
  2. Tekliflerimiz
  3. Daha fazla Rewards puanı kazanın
  4. 500 Süper Bonus Kampanyası Başlıyor

500 Süper Bonus Kampanyası Başlıyor

Sevdiklerinizle birlikte yaz aylarınızı huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirmeniz için otellerimiz hazırlanıyor. Hijyen sertifikasyonunda dünya lideri Bureau Veritas ile ortaklığımız sayesinde misafirlerimiz için geliştirdiğimiz ALLSAFE küresel temizlik ve önlem etiketi ile açılan otellerimizde güvenle konaklayabilir, her konaklamanızda 500 Ödül Puanı kazanabilirsiniz.

İstanbul'da Boğazının eşsiz manzarasında bir akşam yemeğinden, Bodrum'un masmavi sularına, Antalya'daki konforlu resortlarımızdan, Göcek'in harika koylarına, Accor otellerinin keyfini sürebilirsiniz. Puan bakiyenizi artırırken size en iyi konaklama deneyimini ve neşeyle hatırlanacak bir yaz sunacak olan otellerimizi keşfedin.

Bu kampanyadan yararlanmak için;​
1. ALL Accor Live Limitless hesabınıza giriş yapın. 
2. 30 Eylül 2020 tarihine kadar yapacağınız konaklamaların rezervasyonunu, 30 Ağustos 2020 tarihine kadar gerçekleştirin.
Ve
3. Süper Bonusunuzun tadını çıkarın!

Henüz üyemiz değil misiniz? Üzülmeyin! hemen buraya tıklayarak üyemiz olabilir ve bu harika tekliften yararlanabilirsiniz. 

En kısa sürede görüşmek dileğiyle.
ALL Ekibiniz

All of Accor, All for you!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 08.06.2020 bitiş tarihi 01.10.2020

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 01.06.2020 bitiş tarihi 01.09.2020

Merhaba

Şu anda sitemizde ve hizmetlerimizde teknik bir sorun yaşıyoruz. Ekiplerimiz çözmek için üzerinde çalışıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya müşteri servisimizle bağlantıya geçin.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

Merhaba, Bu teklif ALL üyelerine özeldir, faydalanmak için sizi giriş yapmaya veya programa katılmaya davet ediyoruz.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Teklif, otelin koşullarına ve müsaitlik durumuna göre geçerlidir. Satış koşullarına bakınız. Ülkeye bağlı olarak, bu fiyatlar vergileri içermeyebilir, yalnızca KDV'yi içerebilir veya tüm vergileri içerebilir (KDV ve şehir vergisi). Fiyatlar tüm vergileri içermiyorsa, rezervasyon işleminin sonraki aşamalarında ilgili vergiler (KDV ve / veya şehir vergisi) belirtilecektir. Fiyat sadece rezervasyon sırasında garanti edilir.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Kapat

Satış koşulları

1. [Süper Bonus Ekstra 500 Ödül Puanı]  kampanyasında ALL - Accor Live Limitless genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL - Accor Live Limitless üyesi olmanız gerekmektedir.
"2. Bu kampanya üyelik statüleri ne olursa olsun ALL - Accor Live Limitless üyelerinin ALL - Accor Live Limitless Sadakat programına katılmış bulunan herhangi bir otelde konaklama yaptıklarında [500] Ödül puanlık bir bonus kazanmalarına olanak tanımaktadır.
Bu Ödül puanı bonusu üyenin ALL - Accor Live Limitless Genel Kullanım Koşullarına uygun bir konaklama tamamladığında kazandığı Ödül puanlarına ve Statü puanlarına ek olarak sunulmaktadır.”"
3. Bu teklif geçerlilik süresi boyunca Türkiye, Ermenistan, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna'da kullanılabilir. Konaklamalarda ibis, ibis Styles, Mercure, MGallery, Novotel, Pullman, Rixos, Fairmont, SO /, Sofitel, Swissôtel, Mövenpick, ve Raffles'ta geçerlidir. Esnek fiyat üzerinden rezervasyon yapılmalıdır. Bu fiyat mevcut değilse, üye tekliften yararlanamaz. Teklif için kayıt olduktan sonra rezervasyonu yapılan ve tamamlanan ilk konaklama, teklif koşullarına göre Ödüller puan bonusu için uygundur.
4.Bu kampanya üyenin [01/06/2020] - [30/09/2020] tarihleri arasında  (Türkiye, Ermenistan, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna) sınırları içindeki bir katılımcı otelde gerçekleştirilen ve rezervasyonu [01/06/2020] - [30/08/2020] saat Orta Avrupa Saati 23:59 arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklamanın en az bir [1] gece olması gerekmektedir.
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır.
"7. Bu kampanyada bir konaklama bir ALL - Accor Live Limitless üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları yansıtılırken daha erken olan check-in tarihi göz önüne alınır.
Başka bir ifadeyle, bir ALL - Accor Live Limitless üyesi ilk önce tamamladığı konaklama için uygun puanlar ve geceler kazanır."
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi Accor web siteleri, Accor ALL mobil uygulamaları, ALL Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri Accor rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken ALL - Accor Live Limitless sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. ALL - Accor Live Limitless Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
"11. Bu kampanya mevcut başka bir promosyon kampanyası veya avantajla birlikte kullanılamaz ve grup konaklamaları için geçerli değildir.
Konaklama birden çok kampanyanın hüküm ve koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani en yüksek ödül puanları kazanmanıza olanak veren) kampanyayla ilişkili ödül puanlar hesabınıza yansıtılacaktır. "
12. Ödemesi kısmen veya tümüyle ALL - Accor Live Limitless ödül puanları ile yapılan konaklamalar için üyeler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
13. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
14. Bu kampanyayla ilgili olarak ALL çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen [012226] referansını belirtin.