Elastyczne warunki anualcji + 500 punktów Rewards w prezencie!

SUPER BONUS

Praca, nadrabianie lektur, sport, seriale, gotowanie…Wiele rzeczy można robić w domu, ale jest jedna, której zrobić się nie da! PODRÓŻOWANIE!

Jeśli tęskniłeś za tym cudownym uczuciem wyruszania w drogę i już nie możesz się doczekać wyjazdu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Zarezerwuj ofertę elastyczną SUPER BONUS i zdobądź aż 500 dodatkowych Punktów Rewards. Jeśli zmienią Ci się plany, swoją rezerwację możesz anulować nawet do godziny 18 w dniu przyjazdu (tylko dla uczestników Accor Live Limitless).

Dołącz teraz >

Pamiętaj, że Punkty Rewards to bilet wstępu do świata zniżek na pobyty, niezapomnianych wrażeń w ramach Limitless Experiences, ekskluzywnych zakupów i wielu innych korzyści. 500 Punktów Rewards ma wartość 10 euro.

Dowiedz się więcej o punktach Rewards >


Zaloguj się na swoje konto uczestnika ALL, aby zarezerwować ofertę SUPER BONUS.​

W naszych hotelach, możesz czuć się bezpiecznie. Wprowadziliśmy jedne z najbardziej restrykcyjnych standardów czystości i procedur operacyjnych w świecie hotelarstwa, aby zapewnić naszym gościom komfort i bezpieczeństwo.

Zatem przenieś swoje wirtualne podróże i inspiracje do rzeczywistości! Po prostu ciesz się życiem i małymi przyjemnościami razem z ALL. A my dodatkowo uprzyjemnimy Twój pobyt 500 Punktami Rewards!

Okres pobytu 08.06.20 - 31.07.20

Rezerwacja oferty w okresie od 08.06.20 do 31.07.20

Dzień dobry

Występuje obecnie problem techniczny dotyczący naszej oferty i systemu informatycznego. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj ponownie nieco później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu ALL - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Wybierz, sprawdź, rezerwuj!

 • Warsaw, Poland

  Polska

  Warszawa

  Magicznie przystrojone Krakowskie Przedmieście, lodowiska, jarmarki ... Zimowa Warszawa przyciąga niezliczoną liczbą atrakcji!

  Cena noclegu od 135.00 PLN 135.00 PLN*

 • Krakow, Poland

  Polska

  Kraków

  Odwiedź Kraków zimą! Poznaj legendarne atrakcje miasta królów i daj się ponieść magii dawnej stolicy Polski.

 • Budapeszt, Węgry

  Węgry

  Budapeszt

  Perła Dunaju, romantyczne i magiczne miasto o fascynującej historii, idealne na wakacyjną podróż.


* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. W odniesieniu do oferty SUPER BONUS EXTRA 500 PUNKTÓW REWARDS obowiązują ogólne warunki programu ALL - Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL - Accor Live Limitless.
"2. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL - Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie premii w postaci 500 punktów Rewards za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL - Accor Live Limitless.
Te dodatkowe punkty Rewards są dodawane do punktów Rewards i punktów Status uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany, zgodnie z ogólnymi warunkami programu ALL - Accor Live Limitless."
3. Pobyt musi zostać zarezerwowany wg stawki SUPER BONUS! ZDOBĄDŹ NAWET 500 PUNKTÓW REWARDS!. Jeżeli stawka nie jest dostępna, wykorzystanie oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.
4. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 8.06.2020 do 31.07.2020 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Polska, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia,, zarezerwowanego między 8.06.2020 a 31.07.2020 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1). 
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie SUPER BONUS EXTRA 500 PUNKTÓW REWARDS tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu ALL - Accor Live Limitless, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Rewards i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacje mobilne Accor ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
10. Punkty Rewards ALL - Accor Live Limitless zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
"11. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards)."
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards ALL - Accor Live Limitless nie podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 012195