Więcej korzyści w ibis budget

Polskie hotele ibis budget są już częścią lifestylowego programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless. Z myślą o naszych najbardziej lojalnych gościach stworzyliśmy ofertę specjalną.

ibis budget  to rozsądny wybór dla tych, którzy lubią niskie ceny i szukają hoteli z miejskim charakterem. Docenisz wygodę, intuicyjny design, Sweet Bed of ibis budget oraz zdrowe i obfite śniadanie. Z myślą o gościach, którzy lubią aktywnie spędzać czas, hotele ibis budget są dogodnie zlokalizowane w pobliżu głównych tras, lotnisk oraz w niewielkiej odległości od centrów miast.

Już teraz zbieraj punkty za pobyty i usługi gastronomiczne w naszych hotelach i zyskuj coraz więcej benefitów w naszym programie. Od teraz także dzięki noclegom w ibis budget. 

Skorzystaj z oferty i mnóż punkty – aż dwa razy więcej punktów Rewards do zdobycia!

Co należy zrobić, aby zdobyć punkty?

​>> Zaloguj się jako uczestnik programu lub zarejestruj, jeśli jeszcze nie masz u nas konta
​>> Zapisz się do oferty
​>> Rezerwuj swój pobyt między 9.03 a 9.04.2020 w hotelach ibis budget w Polsce
​>> Podróżuj między 10.03 a 10.04.2020
>> Ciesz się dodatkowymi punktami i wykorzystuj je tak, jak tylko chcesz!  

Podróżuj więcej, korzystaj więcej. ALL nagradza Cię każdego dnia. Gdziekolwiek jesteś.

Twój zespół lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless

Okres pobytu 10.03.20 - 10.04.20

Rezerwacja oferty w okresie od 09.03.20 do 09.04.20

Dzień dobry

Występuje obecnie problem techniczny dotyczący naszej oferty i systemu informatycznego. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj ponownie nieco później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu ALL - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. W odniesieniu do oferty Podwójne korzyści w ibis budget obowiązują ogólne warunki programu ALL - Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL - Accor Live Limitless.
2. Aby skorzystać z tej oferty, członkowie programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless muszą bezwzglęgnie zarejestrować się (między 09.03.2020 a 09.04.2020 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1)), klikając znajdujący się poniżej przycisk "Zapisz się", a następnie podążając za instrukcjami. Niniejsza oferta premiowa jest dostępna wyłącznie w przypadku rezerwacji dokonanych po rejestracji przeprowadzonej za pomocą przycisku logowania.
3. Oferta umożliwia uczestnikom programu ALL - Accor Live Limitless – niezależnie od ich statusu – uzyskanie 2 razy więcej punktów Rewards za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie lojalnościowym ALL - Accor Live Limitless.
Liczba punktów uzyskiwanych przez uczestnika programu za pobyt kwalifikowany w hotelu jest określana na podstawie ogólnych warunków programu ALL - Accor Live Limitless oraz statusu Classic.
Po zakończeniu pobytu punkty zostaną naliczone w dwóch etapach:

1/ naliczenie punktów w ilości, którą uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless uzyskałby, gdyby nie korzystał z oferty;
2/ naliczenie dodatkowych punktów Rewards przyznawanych w ramach oferty, odpowiadających różnicy punktów Rewards pozostałych do naliczenia w odniesieniu do liczby punktów, którą uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless już otrzymał, aby uzyskać ostatecznie całkowitą liczbę punktów Rewards uzyskiwaną po przemnożeniu przez 2.
Przykładowo, uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless, który uzyskuje 250 punktów Status i 250 punktów Rewards za pobyt kwalifikowany otrzyma dodatkowo:

250 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X2
500 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X3
750 dodatkowych punktów Rewards w ramach oferty umożliwiającej przemnożenie punktów X4
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i wykorzystany po rejestracji w ofercie umożliwia uzyskanie punktów Rewards zgodnie z warunkami oferty.
4. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 10.03.2020 do 10.04.2020 w jednym z hoteli marki ibis budget uczestniczących w programie w Polsce, zarezerwowanego między 9.03.2020 a 9.04.2020 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie Podwójne korzyści w ibis budget tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu ALL - Accor Live Limitless, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt. Uwzględniana jest pierwsza data wyjazdu, po której obliczana jest liczba punktów Rewards i Status. Inaczej mówiąc, uczestnik programu ALL - Accor Live Limitless uzyska punkty i noclegi kwalifikowane za pokój, który zostanie zwolniony jako pierwszy.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacje mobilne Accor ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania. 
10. Punkty Rewards ALL - Accor Live Limitless zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu. 
11. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards ALL - Accor Live Limitless nie podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
14. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 011787