1. Strona główna
  2. Nasze oferty
  3. Uzyskaj więcej punktów Rewards
  4. Oferta wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless

Żyj bez ograniczeń

Oferta wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless

Gotowi na ekstra korzyści w programie ALL – Accor Live Limitless?

Odkrywaj świat i zdobywaj jeszcze więcej. Otrzymasz nawet 6000 punktów Rewards* w wyjątkowej ofercie dostępnej wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego.

Co zyskujesz?
500 punktów Rewards za pierwszy pobyt (co najmniej 2 noclegi)

2500 punktów Rewards za drugi pobyt (co najmniej 2 noclegi)

3000 punktów Rewards za trzeci pobyt (co najmniej 2 noclegi)


Zwiększ liczbę punktów w ALL. To proste:

- zapisz się do udziału w ofercie
- zarezerwuj noclegi przed 6 marca 2020 r.
- zrealizuj je między 14 lutego a 7 czerwca 2020 r. w jednym z hoteli uczestniczących w programie

Podróżuj więcej, korzystaj więcej. ALL nagradza Cię każdego dnia. Gdziekolwiek jesteś.

Okres pobytu 14.02.20 - 07.06.20

Rezerwacja oferty w okresie od 04.02.20 do 06.03.20

Dzień dobry

Występuje obecnie problem techniczny dotyczący naszej oferty i systemu informatycznego. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj ponownie nieco później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu ALL - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Ogólne warunki sprzedaży
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. Ogólne warunki użytkowania programu ALL – Accor Live Limitless mają zastosowanie do tej oferty. By z niej skorzystać, trzeba być uczestnikiem programu ALL – Accor Live Limitless.
2. By uzyskać korzyści płynące z tej oferty, uczestnicy programu lojalnościowego ALL muszą się do niej zapisać (od 4 lutego 2020 r., od godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego do 6 marca 2020 r.) przed przyjazdem do hotelu. W tym celu należy wcisnąć przycisk logowania i postępować zgodnie z instrukcjami. Wyłącznie rezerwacje wykonane po prawidłowej rejestracji po naciśnięciu przycisku logowania spełniają warunki oferty bonusowej.
3. Oferta ta upoważnia uczestników programu ALL – Accor Live Limitless, niezależnie od posiadanego przez nich statusu, do zdobycia maksymalnie 6000 punktów Rewards. Uzyskuje się 500 punktów Rewards za pierwszy pobyt, 2500 punktów Rewards za drugi pobyt i 3000 punktów Rewards za trzeci pobyt, jeśli pobyt(y) odbył(y) się w jakimkolwiek hotelu biorącym udział w programie lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless.
Dodatkowe punkty Rewards są oferowane w uzupełnieniu do punktów Rewards i punktów Status zdobywanych przez uczestnika programu za każdy pobyt kwalifikowany zgodnie z postanowieniami ogólnych warunków użytkowania programu ALL – Accor Live Limitless.
Ta oferta może być wykorzystana tylko jeden raz przez jednego uczestnika podczas jej trwania. Pierwszy pobyt zarezerwowany i odbyty po rejestracji do oferty spełnia warunki naliczenia punktów Rewards, jak wskazano w regulaminie oferty.
4. Oferta jest ważna w przypadku pobytu uczestnika programu w jednym z hoteli uczestniczących w programie od 14 lutego 2020 r. do 7 czerwca 2020 r. Pobyt ten musi być zarezerwowany od 4 lutego 2020 r., od godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego do 6 marca 2020 r.
5. Pobyt musi trwać co najmniej 2 noce.
6. Jakiekolwiek pobyty następujące bezpośrednio po sobie (zameldowanie i wymeldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Ten pojedynczy pobyt będzie uprawniał do udziału w ofercie tylko jeden raz.
7. W ramach niniejszej oferty za pobyt może być uważana tylko pojedyncza (1) rezerwacja jednego lub więcej pokoi dokonana przez uczestnika programu ALL. Inaczej mówiąc, rezerwacje obejmujące więcej niż jeden (1) pokój będą uważane za pojedynczy (1) pobyt. Wcześniejsze wymeldowanie jest brane pod uwagę przy naliczaniu punktów Rewards i punktów Status.
Innymi słowy, uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless otrzyma kwalifikowalne punkty i noclegi za pokój, który zwolni pierwszy.
8. Aby kwalifikować się do udziału w ofercie, pobyt musi zostać zarezerwowany bezpośrednio przez Accor (za pośrednictwem oficjalnych stron internetowych Accor, aplikacji mobilnych Accor ALL, central telefonicznych ALL lub bezpośrednio w hotelu) lub za pośrednictwem tradycyjnego biura podróży, którego system rezerwacyjny nawiązuje automatyczne połączenie z centralą rezerwacyjną Accor. Pobyty zarezerwowane za pośrednictwem jakiegokolwiek odsprzedawcy, organizatora podróży lub zewnętrzne biura podróży online (na przykład expedia.com, booking.com itp.) nie kwalifikują się do udziału w ofercie.
9. W chwili rezerwacji uczestnicy muszą podać numer karty programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless i okazać kartę uczestnika programu w recepcji hotelowej w chwili zameldowania.
10. Punkty Rewards zostaną naliczone na koncie uczestnika w ciągu 10 dni od jego wymeldowania.
11. Oferta nie może być łączona z innymi aktualnie trwającymi ofertami promocyjnymi ani korzyściami. Nie mogą z niej korzystać grupy.
Jeśli pobyt spełnia warunki wielu ofert, tylko punkty Rewards powiązane z najbardziej atrakcyjną ofertą (czyli z ofertą uprawniającą do uzyskania najwyższej liczby punktów Rewards) zostaną naliczone na koncie uczestnika.
12. Pobyt zapłacony częściowo lub w całości punktami Rewards ALL – Accor Live Limitless nie spełnia warunków kwalifikujących do skorzystania z tej oferty.
13. Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc. Zastosowanie mają ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych stawek ogólnych obowiązujących w poszczególnych hotelach.
14. Podczas każdego kontaktu z centralą rezerwacyjną lub działem obsługi klienta firmy Accor w związku z tą ofertą należy podać numer referencyjny 011590.