1. Ana Sayfa
  2. Tekliflerimiz
  3. Daha fazla Rewards puanı kazanın
  4. Türkiye, Rusya ve BDT'de Erken Rezervasyon Fırsatları

Türkiye, Rusya ve BDT'de Erken Rezervasyon Fırsatları

En erken rezervasyon yapan üyelerimiz en çok bonusu kazanıyor! Kış ve ilkbahar tatilinizi cömertçe ödüllendiriyoruz.
31 Ocak'a kadar rezervasyonunuzu yapın ve 3 Kata varan ödül puanı kazanın.

Dört mevsim güzel olan Ege'nin incisi İzmir'i, Antik kentleri ile Efes'i keşfedin. Baharda, ağaçların çiçek açmaya başlayacağı İstanbul'da esintiyi hissedin. Kiev'deki Dnipro nehrinin üzerindeki masmavi gökyüzüne bakın ya da Lviv'in mistik efsaneleri hakkında her şeyi öğrenin.

Bu kış, Rusya'da renkli Noel pazarlarını ziyaret edin. Moskova'da buz pateni sezonunu açın veya Soçi ya da Krasnoyarsk'taki dağlara tırmanın. Lezzetli bir mola ister misiniz? Hepsini deneyimleyebileceğiniz Gürcistan'ı keşfedin: kayak, gezi ve gurme lezzetler.

3 Kata varan ödül puanlarını kazanmak çok kolay!

1. ALL hesabınıza giriş yapın veya programımıza katılın.
2. Bu sayfada abone ol butonuna tıklayarak bu teklife abone olun.
3. Rezervasyonunuzu 31 Ocak tarihine kadar yapın.
4. Aralık ve Ocak aylarında Türkiye, Rusya, BDT'deki otellerimizden birinde konaklayın 2 kat ödül puanı kazanın!
Şubat ve Mart aylarında Türkiye, Rusya, BDT'dek otellerimizden birinde konaklayın 3 kat ödül puanı kazanın!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 20.12.2019 bitiş tarihi 01.04.2020

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 15.12.2019 bitiş tarihi 01.02.2020

Merhaba

Şu anda sitemizde ve hizmetlerimizde teknik bir sorun yaşıyoruz. Ekiplerimiz çözmek için üzerinde çalışıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya müşteri servisimizle bağlantıya geçin.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

Merhaba, Bu teklif ALL üyelerine özeldir, faydalanmak için sizi giriş yapmaya veya programa katılmaya davet ediyoruz.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Satış koşulları
ALL programının avantajları

Accor otellerinin sadakat programına girdiğinizde yolculuklarınızın her etabında özel hizmetler ve özel bir dikkatle karşılaşırsınız.
Tatil veya iş amaçlı seyahatlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılamak ve seyahatlerinizi hep daha güzel hâle getirmek için her şeyi yapıyoruz.

-40%
Özel satışlara erken erişim
Yılda iki kez herkesten 48 saat önce özel fiyatlardan yararlanın.
ONLİNE CHECK-IN HIZLI CHECKOUT
Daha az telaş, kendinize ayıracak daha çok zaman
Check-in işleminizi gelişinizden önceki gün yapın. Anahtarınızı ayrılırken bırakın ve faturanızı e-posta ile alın.
ODA YÜKSELTME
Gold ve üstü, müsait oda bulunmasına bağlı olarak
Bir üst kategorideki en iyi odaya yükseltme imkanının tadını çıkarın.
ÜCRETSİZ BİR GECE
İstediğiniz zaman*, 2000 puandan itibaren**
Toplanan 2000 puan için 40€ indirim alın*. Yılın dilediğiniz bir zamanında puanlarınızı kullanın, ücretsiz bir gece konaklamanın keyfini sürün.

* ALL sadakat programı katılımcı otellerinde uygun oda bulunmasına bağlıdır.

** Kampanya Le Club Accorhotels sadakat programına katılan otellerde yapılacak bir gecelik, 40 Euro veya altı tutarlı bir konaklama için geçerlidir. Tutarı 40 Euro'yu geçen bir gecelemede üyeler 2000 puan karşılığında geçerli ücret üzerinden 40 Euro'luk bir indirim edinebilirler. Puanlar sadece 2000 ve katları olarak kullanılabilir. Rezervasyon başına edinilebilecek 40€'luk indirimler 1.000.000 puanla sınırlıdır. ALL Genel Kullanım Koşulları geçerlidir.

* Koşullara tabi Teklif.

** ALL Genel Kullanım Koşulları geçerlidir.

* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Kapat

Satış koşulları

1. [ Early Booker in New East offer ]  kampanyasında ALL - Accor Live Limitless genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL - Accor Live Limitless üyesi olmanız gerekmektedir.
2.Bu kampanyadan yararlanmak için ALL - Accor Live Limitless sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “Kayıt olun” düğmesine tıklayarak kampanya için ([15.12.2019 -31.01.2020] Orta Avrupa Saati 23:59 arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir.
Sadece oturum açma düğmesi aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş bulunan rezervasyonlar bu bonus kampanyası için uygundur.
Kampanya sadece katılımcı otellerimizdeki konaklamalar için geçerlidir.
3. Bu kampanya üyelik statüleri ne olursa olsun ALL - Accor Live Limitless üyelerinin ALL - Accor Live Limitless Sadakat programına katılmış bulunan herhangi bir otelde konaklama yaptıklarında belirlenen tarihlere istinaden  [2] veya [3] kat daha fazla Ödül puanı kazanmalarına olanak tanımaktadır.
Puanlar ALL - Accor Live Limitless Genel Kullanım Koşulları'na uygun olarak ve Classic statüye dayalı olarak, uygun bir konaklamadan sonra otel tarafından üyeye yansıtılan puanların değerine bağlı olarak kazanılır.
Konaklamanın tamamlanmasından sonra puanlar üyenin hesabına iki ayrı işlemde yansıtılacaktır:
1/ İlk işlemde üyenin hesabına ALL - Accor Live Limitless üyesine bu kampanyaya abone olmamış olması durumunda yansıtılmış olabilecek puan değerine uygun puanlar yansıtılır;
2/ Kampanyaya abone olunarak kazanılan Ödül puanları üyenin hesabına ikinci işlemde yansıtılır ve bu puanlar iki puan yansıtma işleminde ALL - Accor Live Limitless üyesine yansıtılmış olması gereken toplam iki [Aralık ve Ocak aylarında 2] veya üç [Şubat ve Mart aylarında 3] kat Ödül puanının ilgili miktarına eşit olur
Örneğin, uygun bir konaklama için 250 Statü puanı ve 250 Ödül puanı kazanmış bulunan bir ALL - Accor Live Limitless üyesi:
X2 puan kampanyası için ek 250 Ödül puanı kazanır
X3 puan kampanyası için ek 500 Ödül puanı kazanır
X4 kampanyası puan için ek 750 Ödül puanı kazanır
4.Bu kampanya  üyenin [20.12.2019-31.03.2020] tarihleri arasında [Türkiye, Ermenistan, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna sınırları içindeki bir katılımcı otelde gerçekleştirilen] konaklaması ve rezervasyonu [15.12.2019i] - [31.01.2020] saat Orta Avrupa Saati 23:59 arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklamanın en az [1] gece olması gerekmektedir.
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama [Early Booker in New East offer] kampanyası için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir ALL - Accor Live Limitless üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır. Ödül ve Statü puanları yansıtılırken daha erken olan check-in tarihi göz önüne alınır.
Başka bir ifadeyle, bir ALL - Accor Live Limitless üyesi ilk önce tamamladığı konaklama için uygun puanlar ve geceler kazanır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan AccorHotels üzerinden (resmi Accor web siteleri, Accor ALL mobil uygulamaları, ALL Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri Accor rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken ALL - Accor Live Limitless sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. ALL - Accor Live Limitless Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya mevcut başka bir promosyon kampanyası veya avantajla birlikte kullanılamaz ve grup konaklamaları için geçerli değildir.
Konaklama birden çok kampanyanın hüküm ve koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani en yüksek ödül puanları kazanmanıza olanak veren) kampanyayla ilişkili ödül puanlar hesabınıza yansıtılacaktır.
12. Ödemesi kısmen veya tümüyle ALL - Accor Live Limitless ödül puanları ile yapılan konaklamalar için üyeler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
13. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
14. Bu kampanyayla ilgili olarak ALL çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen [011451] referansını belirtin.