1. Ana Sayfa
  2. Tekliflerimiz
  3. KIŞIN GÜNEŞLİ BİR TATİL KAÇAMAĞI

KIŞIN GÜNEŞLİ BİR TATİL KAÇAMAĞI

Bu kış ailenizle birlikte, Orta Doğu ve Afrika genelinde katılımcı marka otellerimizden herhangi birinde güneşli bir tatil şansını kaçırmayın. 

Kış tatilinizi rezerve edin ve kahvaltı dahil konaklamanızdan %30'a kadar tasarruf edin. ALL üyesi olarak, ALL mobil uygulamasından yapacağınız rezervasyonunuz için 500 ekstra Ödül puanı kazanabilirsiniz.

Raffles | Fairmont | So| Sofitel | Rixos | MGallery | Pullman | Swissôtel | Novotel | Mercure | ibis | ibis Styles | Adagio

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 01.11.2019 bitiş tarihi 15.04.2020

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 20.10.2019 bitiş tarihi 15.04.2020

Merhaba

Şu anda sitemizde ve hizmetlerimizde teknik bir sorun yaşıyoruz. Ekiplerimiz çözmek için üzerinde çalışıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya müşteri servisimizle bağlantıya geçin.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

Merhaba, Bu teklif ALL üyelerine özeldir, faydalanmak için sizi giriş yapmaya veya programa katılmaya davet ediyoruz.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Kapat

Satış koşulları

1. [SUNNY WINTER ESCAPES] kampanyasında ALL genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL üyesi olmanız gerekmektedir. Yeni üyeler kampanyadan sadakat programımıza üye olup ardından kayıt olarak yararlanabilir.
2.Bu kampanyadan yararlanmak için ALL sadakat programı üyelerinin yukarıdaki “Kayıt olun” düğmesine tıklayarak kampanya için (20/10/2019 – 15/04/2020 Orta Avrupa Saati 23:59 arasında) kayıt yaptırması ve sonra talimatları izlemesi gerekmektedir.
3.Bu kampanya ALL üyelerine - statülerine ve üyelik puan kazanım kuralına göre - ALL sadakat programına katılan bir otelde yapacakları bir konaklama için 500 Ödül puanı kazanma hakkı sağlamaktadır. Bu ödül puanları ALL genel kullanım koşullarında belirtilen, ALL üyesinin her uygun konaklamasında kazandığı genel statü puanlarına ek olarak sunulur.
Bu teklif Mövenpick, Mantis, Banyan Tree  ve Angsana otelleri için geçerli değildir.
4.Bu kampanya üyenin [01/11/2019 - 15/04/2020] tarihleri arasında belirlenmiş ülkelerde  [ORTA DOĞU VE AFRİKA: Cezayir, Bahreyn, Benin, Kamerun, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Mısır, Ekvator Ginesi, Gana, Kenya, Fildişi Sahili, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Madagaskar, Mauritius, Fas, Nijerya, Umman, Katar, Suudi Arabistan , Senegal, Güney Afrika, Seyşeller, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri] ve katılımcı otellerde gerçekleştirilen konaklaması ve rezervasyonu [20/10/2019 – 15/04/2020] tarihlerinde saat Orta Avrupa Saati 23:59 arasında yapılmış konaklamalar için geçerlidir.
5. Konaklama ibis otellerinde en az [1] gece diğer katılımcı otellerimizde en az [2] gece olması gerekmektedir.
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama [SUNNY WINTER ESCAPES] kampanyası için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir ALL üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan Accor üzerinden (resmi Accor web siteleri, Accor mobil uygulamaları, Accor Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri Accor rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken ALL sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. ALL Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya mevcut başka bir promosyon kampanyası veya avantajla birlikte kullanılamaz ve grup konaklamaları için geçerli değildir.
Konaklama birden çok kampanyanın hüküm ve koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani en yüksek ödül puanları kazanmanıza olanak veren) kampanyayla ilişkili ödül puanlar hesabınıza yansıtılacaktır.
12. Ödemesi kısmen veya tümüyle ALL ödül puanları ile yapılan rezervasyonlar bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
13. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir. Lütfen teklifin gerçerli olduğu otellere dikkat ediniz.
14. Bu kampanyayla ilgili olarak Accor çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen OWM011204 referansını belirtin.