1. Ana Sayfa
 2. Tekliflerimiz
 3. Daha fazla Rewards puanı kazanın
 4. Tatil! Gürcistan, Ukrayna ve daha fazlası...

Tatil! Gürcistan, Ukrayna ve daha fazlası...

Komşu ülkelerinizi keşfedin: nefes kesen manzarası ve leziz yemekleri ile Gürcistan, akıldaki kalıcı şehirleri ve zengin tarihi geçmişi ile Ukrayna, Türkiye'ye kültürü ile de çok yakın olan Azerbaycan. Geniş ovaları ile Kazakistan ve muhteşem gölleri ve yüksek dağları ile İsviçre'yi de unutmayın. Bu yaz, ibis ve ibis Styles'da 300, Novotel ve Mercure'de 400;  Fairmont, MGallry, Pullman ve Rixos'da 500 Ödül puanı kazanabilirsiniz.

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 22.07.2019 bitiş tarihi 30.09.2019

Teklifin rezervasyon dönemi; başlangıç tarihi 15.07.2019 bitiş tarihi 31.08.2019

Merhaba

Şu anda sitemizde ve hizmetlerimizde teknik bir sorun yaşıyoruz. Ekiplerimiz çözmek için üzerinde çalışıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya müşteri servisimizle bağlantıya geçin.

Tebrikler Bu teklif için kayıt yaptırdınız!

Bu tekliften yararlanmak için hemen kaydolun Kayıt olun

statünüz bu tekliften yararlanmaya müsaade etmiyor. Tekliflerimizi görün

Lütfen destinasyonunuzu belirtin

 

Oda

Merhaba, Bu teklif ALL üyelerine özeldir, faydalanmak için sizi giriş yapmaya veya programa katılmaya davet ediyoruz.

Giriş yapıyorum

veya

Hemen Katıl

Katılımcı marka

 • Novotel
 • Ibis Hôtels
 • Fairmont
 • Pullman
 • Rixos hotels
 • MGallery
 • Ibis styles
 • Mercure
Satış koşulları
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Seyahatinizi belirleyin

 

 

Oda

Kapat

Satış koşulları

Genel Hüküm ve Koşullar
1. "Vacations in CIS and Georgia" kampanyası için ALL genel hüküm ve koşulları geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL üyesi olmanız gerekmektedir.
2. Bu teklif LeClub Accor üyelerinin ALL Sadakat Programı'nın Rusya'daki katılımcı otellerinde, üyelik statüsüne bakılmaksızın ibis ve ibis Styles'da 300, Novotel ve Mercure'de 400;  Fairmont, MGallry, Pullman ve Rixos'da 500 Ödül puanı kazanmasını sağlar. Ermenistan, Azerbaycan, Belarus, Gürcistan, kazakistan ve Ukrayna'daki katılımcı otellerimizde geçerlidir. 

3.Bu kampanya ALL üyelerine - statülerine bakılmaksızın - ALL sadakat programına katılan bir otelde yapacakları bir konaklama için ödül puan kazanma hakkı sağlamaktadır. Bu ödül puanları ALL genel kullanım koşullarında belirtilen, ALL üyesinin her uygun konaklamasında kazandığı genel statü puanlarına ek olarak sunulur. 
Bu promosyon ALL bağımsız olan otellerde geçerli değildir.
4. Bu kampanya 22/07/2019 ve 30/09/2019 tarihleri arasında katılımcı otellerimizden birinde gerçekleştirilen üye konaklamalarında  15/07/2019 ve  31/08/2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olan rezervasyonlarda geçerlidir.
5. Konaklamanın en az [1] gece olması gerekmektedir. 
6. Aynı otelde peş peşe (aynı gün check-out ve check-in) yapılan konaklamalar tekil bir konaklama sayılacaktır. Bu tekil konaklama bu kampanya için bir kez kullanılacaktır.
7. Bu kampanyada bir konaklama bir ALL üyesinin bir veya daha fazla oda için yapmış olduğu bir (1) rezervasyon anlamına gelmektedir. Başka bir ifadeyle, birden (1) fazla oda için yapılan rezervasyonlar bir (1) konaklama olarak sayılacaktır.
8. Bu kampanyadan yararlanabilmek için konaklamaların doğrudan Accor üzerinden (resmi Accor web siteleri, Accor mobil uygulamaları, Accor Çağrı Merkezi aracılığıyla veya doğrudan otelde) veya rezervasyon sistemleri Accor rezervasyon ofisine bağlı olan geleneksel bir seyahat acentesi aracılığıyla yapılmış olması gerekmektedir. Rezervasyonları bir aracı kurum, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrim içi seyahat acentesi (expedia.com, booking. com vb. gibi) aracılığıyla yapılan konaklamalar bu kampanyadan yararlanamaz.
9. Rezervasyonunuzu yaparken ALL sadakat kartı numaranızı sağlamanız ve konaklamak üzere otelde check-in yaparken resepsiyon masasında kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
10. ALL Ödül puanları bonusu Üyenin check-out tarihinden sonraki 10 gün zarfında üyenin hesabına yansıtılacaktır.
11. Bu kampanya mevcut başka bir promosyon kampanyası veya avantajla birlikte kullanılamaz ve grup konaklamaları için geçerli değildir.
Konaklama birden çok kampanyanın hüküm ve koşullarına uygunsa, sadece en avantajlı (yani en yüksek ödül puanları kazanmanıza olanak veren) kampanyayla ilişkili ödül puanlar hesabınıza yansıtılacaktır.
12. Ödemesi kısmen veya tümüyle ALL ödül puanları ile yapılan rezervasyonlar bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
13. Bu kampanya uygun oda bulunmasına bağlıdır. Her otele ait rezerve edilen genel fiyatlar için genel satış hüküm ve koşulları geçerlidir.
14. Bu kampanyayla ilgili olarak Accor çağrı merkezleri veya müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz tüm iletişimlerde lütfen 011008 referansını belirtin.