1. Strona główna
  2. Nasze oferty
  3. Smakuj podróże

Śniadanie i pobyt w promocyjnej cenie!

Smakuj podróże

Czeski rohlik, rumuńska mamałyga czy krakowskie bajgle? Wiemy, że uwielbiacie podróżować ze smakiem, dlatego zabieramy Was w najsmaczniejszą podróż po Europie Wschodniej razem z ALL!

Delektuj się regionalnymi śniadaniami za symboliczną złotówkę czy 1€. Nieważne jaki kraj wybierzesz, zaserwujemy Ci śniadanie w promocyjnie niskiej cenie. Zapewnimy Ci mnóstwo energii do pracy i zwiedzania okolicznych atrakcji.

Ale to nie koniec! Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Twoją podróż, gwarantujemy Ci promocyjną cenę za pobyt. Po prostu wybierz jeden z naszych hoteli biorących udział w ofercie i podróżuj ze smakiem w najlepszej cenie.

Zarezerwuj pobyt między 21 września 2018, a 31 grudnia 2020 oraz zrealizuj go w okresie od 1 października 2018 do 31 grudnia 2020*, a my zabierzemy Cię w prawdziwie kulinarną podróż.

Smakuj podróże razem z ALL!


*Określone ramy czasowe rezerwacji i pobytów są różne w zależności od hotelu.

Okres pobytu 01.10.18 - 31.12.20

Rezerwacja oferty w okresie od 21.09.18 do 31.12.20

Dzień dobry

Występuje obecnie problem techniczny dotyczący naszej oferty i systemu informatycznego. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj ponownie nieco później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu ALL - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Ogólne warunki sprzedaży
Korzyści programu ALL

Od chwili przystąpienia do programu lojalnościowego hoteli Accor, ułatwiamy Ci każdy etap pobytu dzięki wyłącznym usługom i specjalnym przywilejom.
Zarówno kiedy jesteś na wakacjach, jak i w podróży służbowej, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i aby Twoja podróż była zawsze niezwykle przyjemnym wspomnieniem.

-40%
Dostęp do wyprzedaży przed wszystkimi
Możliwość skorzystania ze specjalnych cen z 48-godzinnym wyprzedzeniem, 2 razy w roku.
ZAMELDOWANIE ONLINE SZYBKI CHECK-OUT
Mniej formalności, więcej czasu
Przygotuj swoje zameldowanie na dzień przed przyjazdem. Przy wyjeździe po prostu oddaj swój klucz w recepcji, a fakturę otrzymasz przez e-mail.
WYŻSZY STANDARD POKOJU
Od statusu Gold, w zależności od dostępności
Skorzystaj z podwyższenia standardu pokoju - otrzymasz najlepszy pokój z wyższej kategorii.
BEZPŁATNY NOCLEG
Kiedy tylko chcesz*, od 2000 punktów**
Kiedy zgromadzisz 2000 punktów, możesz skorzystać ze zniżki w wysokości 40€*. Swoje punkty możesz wykorzystać przez cały rok.

* W zależności od dostępności w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym ALL.

** Oferta ważna na jeden nocleg, którego koszt nie przewyższa 40 EUR w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym ALL. W przypadku noclegu, którego koszt przewyższa 40 EUR, członkowie programu mogą uzyskać zniżkę w wysokości 40 EUR za 2000 punktów. Punkty można wykorzystać po zebraniu sumy 2000 punktów. Na jedną rezerwację można wykorzystać maksymalnie 1 000 000 punktów. Obowiązują ogólne warunki programu ALL.

* Oferta podlega warunkom.

** Obowiązują ogólne warunki programu ALL.

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży


1. Wobec oferty Smakuj podróże obowiązują ogólne warunki programu ALL. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL.
2. Niniejsza oferta umożliwia uczestnikom programu ALL, niezależnie od ich statusu skorzystanie z promocyjnej ceny za pobyt oraz śniadanie (w zależności od hotelu) podczas każdego pobytu w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym ALL. Dodatkowe punkty Rewards przyznawane są niezależnie od punktów Rewards i punktów Status, które uczestnik ALL otrzymuje zwyczajowo za każdy pobyt spełniający warunki wymienione w Ogólnych Warunkach Programu ALL. Promocja nie obowiązuje w Hotele niezależne programu ALL.
W ramach oferty, liczba punktów Rewards jest obliczana na podstawie punktów zdobytych przez uczestnika programu posiadającego status Classic.
3. Pobyt musi zostać zarezerwowany wg stawki Smakuj podróże. Jeżeli stawka nie jest dostępna, wykorzystanie oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.
4. Ta oferta obowiązuje w przypadku pobytów od  01.10.2018 do 31.12.2020 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w Polsce, Litwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, na Wegrzech, zarezerwowanego między 21.09.2018 a 31.12.2020 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie Smakuj podróże tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez uczestnika programu ALL, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez uczestnika programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strony internetowe Accor, aplikacja mobilna Accor All, centrala rezerwacyjna Accor, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania. 
10. Punkty Rewards ALL zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu. 
11. Oferta może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
12. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards ALL podlega tej ofercie.
13. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
14. Określone ramy czasowe rezerwacji oraz pobytów są różne w zależności od hotelu. Przy dokonywaniu rezerwacji należy zwrócić uwagę czy wybrany hotel uczestniczy w ofercie w trakcie planowanego pobytu:
Sofitel Grand Sopot
Novotel Gdańsk Centrum           
Novotel Gdańsk Marina              
Mercure Gdańsk Stare Miasto  
Mercure Gdańsk Posejdon     
Mercure Gdynia Centrum 
ibis Gdańsk Stare Miasto 
Novotel Poznań Malta    
Novotel Poznań Centrum    
Mercure Poznan Centrum  
Sofitel Warsaw Victoria
Mercure Warszawa Centrum 
Novotel Warszawa Airport 
Novotel Warszawa Centrum
Mercure Warszawa Grand   
ibis Warszawa Stare Miasto 
ibis Warszawa Centrum
ibis Warszawa Ostrobramska  
ibis Warszawa Reduta 
Novotel Łódź Centrum
ibis Łódź Centrum      
ibis Styles Warszawa Centrum   
ibis Kielce Centrum
Sofitel Wrocław Old Town  
Mercure Wrocław Centrum     
Novotel Wrocław Centrum     
ibis Wrocław Centrum      
Novotel Wrocław City
Century Old Town Prague - MGallery by Sofitel
Novotel Praha Wenceslas Square   
ibis Praha Wenceslas Square 
ibis Praha Mala Strana 
ibis Praha Old Town 
Mercure Kraków Old Town   
Novotel Kraków Centrum   
Novotel Kraków City West     
ibis Kraków Centrum
ibis Kraków Stare Miasto   
Mercure Bratislava Centrum   
ibis Bratislava Centrum 
Novotel Bucharest City Centre  
Mercure Bucharest City Centre
Mercure Bucharest Unirii         
Mercure Sighisoara Binderbubi 
ibis Styles Bucharest Erbas      
ibis Bucharest Gare de Nord    
ibis Bucharest Palatul Parlamentului     
ibis Constanta
ibis Sibiu Centre           
Pullman Bucharest World Trade Center
Novotel Vilnius Centre 
ibis Vilnius Centre      
ibis Plzen
Mercure Ostrava
ibis Szczecin Centrum
Novotel Szczecin Centrum
MERCURE BUDAPEST CITY CENTER
MERCURE BUDAPEST KORONA
NOVOTEL SZEGED
NOVOTEL SZÉKESFEHÉRVÁR
HOTEL NEMZETI MGALLERY
SOFITEL BUDAPEST
IBIS BUDAPEST CITY
IBIS BUDAPEST CENTRUM
IBIS BUDAPEST HEROES SQUARE
IBIS GYŐR
IBIS BUDAPEST CITYSOUTH
MERCURE BUDAPEST BUDA
IBIS STYLES BUDAPEST CITYWEST
NOVOTEL BUDAPEST CITY
NOVOTEL BUDAPEST DANUBE
IBIS STYLES BUDAPEST CITY
IBIS STYLES BUDAPEST CENTER
NOVOTEL BUDAPEST CENTRUM
NOVOTEL SOFIA
15. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta Accor prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: [009505]