Skorzystaj z najbardziej elastycznej oferty i zdobądź dodatkowe 100 punktów Rewards!

W ramach tej jedynej w swoim rodzaju oferty możesz zapłacić za swój pobyt bezpośrednio w hotelu (przedpłata nie jest wymagana). Jeżeli zmienisz swoje plany anulowanie rezerwacji będzie bezpłatne (do 18). Wraz ze śniadaniem uwzględnionym w cenie gwarantujemy dawkę porannej energii! A Twoje konto Le Club AccorHotels otrzyma dawkę 100 bonusowych punktów Rewards!

Nie czekaj ani chwili dłużej, rezerwuj naszą ceną Extra Bonus i odkryj najpiękniejsze miejsca w Europie Wschodniej!

Okres pobytu 15.07.18 - 02.09.18

Rezerwacja oferty w okresie od 10.07.18 do 02.09.18

Dzień dobry

Występuje obecnie problem techniczny dotyczący naszej oferty i systemu informatycznego. Nasze zespoły pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj ponownie nieco później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu ALL - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Ogólne warunki sprzedaży
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. W odniesieniu do oferty EXTRA BONUS obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
2. Niniejsza oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels, niezależnie od ich statusu, zdobycie 100 punktów Rewards podczas każdego pobytu w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels. Dodatkowe punkty Rewards przyznawane są niezależnie od punktów Rewards i punktów Status, które członek Le Club AccorHotels otrzymuje zwyczajowo za każdy pobyt spełniający warunki wymienione w Ogólnych Warunkach Programu Le Club AccorHotels. Promocja nie obowiązuje w Hotele niezależne programu Le Club AccorHotels.W ramach oferty, liczba punktów Rewards jest obliczana na podstawie punktów zdobytych przez uczestnika programu posiadającego status Classic."
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania.
Pobyt musi zostać zarezerwowany wg stawki CENA ELASTYCZNA EXTRA BONUS. Jeżeli stawka nie jest dostępna, wykorzystanie oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.
3. Ta oferta obowiązuje w przypadku każdego pobytu członka od 15.07 do 02.09 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w [Polsce, Rumunii, Słowenii, Czechach, Serbii, Bułgarii, Macedonii, Bośni i Herzegovinie, na Litwie, Łotwie, Słowacji i Węgrzech, zarezerwowanego między 10.07 a 02.09 g. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (UTC+1).
4. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
5. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie EXTRA BONUS tylko raz.
6. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt.
7. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych AccorHotels (strony internetowe AccorHotels, aplikacje mobilne AccorHotels, centrala rezerwacyjna AccorHotels, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną AccorHotels. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
8. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
9. Punkty Rewards Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
10. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami lub ofertami i nie obowiązuje w przypadku grup.
Jeśli Twój pobyt spełnia warunki kilku ofert, otrzymasz wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli takiej pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards)."
11. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards Le Club AccorHotels nie podlega tej ofercie.
12. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
13. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: [009124 ]