Odkryj program Korzyści i statusy

The Bicester Village Shopping Collection

The Bicester Collection: Niezapomniane przeżycie zakupowe

The Bicester Collection to realizacja marzeń projektantów. To 11 wyjątkowych miejsc handlowych na otwartej przestrzeni w Europie i Chinach, oddalonych o maksymalnie godzinę od najsłynniejszych miast świata. Mieści się w nich 1300 butików takich jak Balmain, Manolo Blahnik, Oscar de le Renta i wielu innych. Villages to niezwykłość każdego dnia. Odkryj słynne restauracje, usługi konsjerża, pięciogwiazdkową gościnność i wyjątkowe okazje — nawet do 60% mniej od względem zalecanej ceny detalicznej. Do tego procedury bezpieczeństwa zaprojektowane z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Warunki Warunki

Wyjątkowe korzyści

  • Zdobywaj punkty Reward na zakupach osobiście lub przez Internet w dowolnej z 9 wiosek w Europie. Bicester Village (London), La Vallée Village (Paryż), La Roca Village (Barcelona), Las Rozas Village (Madryt), Ingolstadt Village (Monachium), Wertheim Village (Frankfurt), Fidenza Village (Mediolan), Kildare Village (Dublin) and Maasmechelen Village (Bruksela).
  • Uzyskaj 50% rabatu Shopping Express® dla członków o statusie Classic, Silver i Gold
  • Bezpłatna usługa Shopping Express® i Hands-free Shopping dla członków o statusie Platinum, Diamond i wyższym
  • Dostęp do klubów The Apartment lub VIP Lounge dla członków o statusie Diamond i wyższym oraz zaproszenia na ekskluzywne zakupy

Zdobywaj punkty

Zdobywaj punkty Reward podczas zakupów

Zdobywaj punkty Reward za każdy zakup. 1 euro/funt = 3 punkty Reward. Zdobywaj punkty