Ev rahatlığında otelde konaklamak

Nereye seyahat ediyorsunuz?
When?
Oda

Paris'ten Dubai'ye ve oradan da Sydney'e kadar, valizlerinizi Accor otellerinin stüdyo dairelerden, suite odalarından veya dairelerinden birine bırakın. Ofis köşesi, dinlenme salonu, bir veya birkaç banyo ve bir mutfak veya kitchenette ile donatılan bu stüdyo daireler, suite odalar ve daireler, konaklamanızın tadını dilediğiniz gibi çıkarırken tamamen özgür olmanıza imkan verir.

Öncelikle Adagio ve The Sebel apart otellerinde ve aynı zamanda Ibis, Mercure, Novotel, Pullman ve Sofitel otellerinde bulabileceğiniz stüdyo ve apartman daireleri otel olanaklarımızdan istifade etmektedir (temizlik, catering, spa ...). Böylece gününüze leziz bir kahvaltı ile başlarken, ihtiyaçlarınıza cevap vermeleri konusunda da personelimize güvenebilirsiniz.

2 ile 8 arası misafirimizi ağırlayabilen bu konaklama tesisleri tüm konaklama türlerine uygundur. Romantik gezi, iş seyahati, arkadaşlar veya aile arasında hafta sonu kutlaması gibi tüm konaklamalarınızda, stüdyo ve apartman dairelerimiz size mahremiyet, konfor ve özgürlük sözü verir.
Dünyada otuz ülkedeki 20.000'den fazla konaklama tesisimiz arasından tercihinizi yapın!

Daha fazla gör

Sizi dinleyen otelcilik hizmetleri

Öne çıkan destinasyon ve teklifler

Nerede konaklayacaksınız?

Stüdyo ve apartman dairelerimiz, suite odalarımız

Tüm tekliflerimizi mobil uygulamamızda bulabilirsiniz

Uzun konaklamalarınız için favori marka ve otel olanaklarınız