Poczuj się w hotelu jak u siebie w domu

Dokąd podróżujesz?
When?
Pokój/pokoje

Od Paryża po Dubaj, przejeżdżając przez Sydney, pozostaw swoje walizki w jednym ze studio, suite lub apartamentów sieci hoteli Accor. Wyposażone w strefę biurową, salon, jedną lub wiele łazienek i kuchnię lub aneks kuchenny, te studia, apartamenty i suity dają Gościom pełną autonomię, umożliwiając im cieszenie się swoim pobytem tak, jak to sobie wyobrazili.

Zlokalizowane głównie w hotelach apartamentowych Adagio i The Sebel, ale także w hotelach Ibis, Mercure, Novotel, Pullman i Sofitel apartamenty, studia i suity objęte są również zakresem usług hotelowych (sprzątanie, wyżywienie, spa ...). Goście mogą dzięki temu rozpocząć dzień od smacznego śniadania, polegając na niezawodności naszego personelu wychodzącego naprzeciw ich potrzebom.

Te opcje zakwaterowania, mogące pomieścić od 2 do 8 osób, nadają się na wszelkiego rodzaju pobyty. Romantyczny wypad we dwoje, podróż służbowa, weekend z przyjaciółmi czy urlop z rodziną, nasze suity, studia i apartamenty obiecują naszym Gościom intymność, wygodę i pełną autonomię.
Dokonaj wyboru spośród przeszło 20 000 opcji zakwaterowania w trzydziestu krajach świata!

Pokaż więcej

Usługi do dyspozycji klientów

Najlepsze miejsca podróży i oferty

Gdzie się wybierzesz następnym razem?

Nasze apartamenty, studia i suity

Sprawdź wszystkie nasze oferty w aplikacji Accor

Twoje ulubione marki i usługi na długie pobyty