Avis-klantbeoordeling 4.3/5 3.679 beoordelingen
ALLSAFE goedgekeurd hotel
Beste prijs garantie
Hoe het werkt?Gratis: word lid
Als ik dit hotel boek:
Spaar ik Status- en Rewards-punten
Kan ik mijn Rewards-punten gebruiken
Profiteer ik van voordelen
Profiteer ik van de Ledenkorting
Een ALLSAFE gecertificeerd hotel
Probleemloos parkeren in de ondergrondse parkeergarage van het hotel (tegen betaling)
Advantage 3
Advantage 4
Advantage 5
Inchecken vanaf 15h00
Uitchecken tot 12h00
Betaalde services
Alsterkrugchaussee 445
22335
hamburg
duitsland
Inchecken vanaf 15h00
Uitchecken tot 12h00
Bus 174 : Bus 174 ROENTGENSTRASSE
S1 : S1 Flughafen
HH FUHLSBUETTEL op 0,8 km / 0,5 mijl
HAMBURG STAPELFELD op 16 km / 9,94 mijl
HH SCHNELSEN NORD op 3,7 km / 2,3 mijl
BAHNHOF ALTONA op 18 km / 11,19 mijl
HAUPTBAHNOF HAMBURG op 10 km / 6,21 mijl
Gps:53.621787, 10.009918
Of u nu wilt bijkomen na een lange vlucht of wilt ontspannen na een lange dag, u slaapt gegarandeerd als een roos in het ibis hotel Hamburg Airport. Het hotel heeft 157 geluiddichte kamers met gratis WiFi en een tv met een brede selectie Sky zenders.
100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht
Meer informatiePrijs kwaliteit top
Joe Zaken - 01/03/2020 ALL bevestigde berichten
Zoals altijd uitstekend, het hotel team is het beste van de accor group
was zeer goed
Luc Zaken - 16/02/2020 ALL bevestigde berichten
Alles verliep naar wens zeer vriendelijk personeel We vroegen of we nog konden eten om 23 uur en dit was geen probleem voor het personeel.
Matig verblijf met slechte administratie
Anoniem Zaken - 03/02/2020 ALL bevestigde berichten
boeken van het hotel (voor mij en mijn collega) ging makkelijk. Zowel mijn collega en ik hebben van de 'online incheck' gebruik gemaakt. Bij aankomst moest mijn collega toch nog zijn gegevens wijzigen omdat de kamer op mijn naam stond. We hadden een BREAKFAST & SURF OFFER geboekt; toen ik bij het inchecken om de WIFI code vroeg werd aangegeven dat het gratis WIFI was. bij het inloggen was er wel een optie om 'snel internet' bij te kopen en dat het normale wifi gratis was. Ik had verwacht dat het snelle internet in de prijs inbegrepen was. De kamer was matig, de televisie van de kamer ernaast duidelijk te horen, badkamer had wat schade en de douche was moeilijk op de goede temperatuur te krijgen. een van de stopcontacten in de kamer werkte niet en er was geen stopcontact in buurt van het bed (om de telefoon op te laden). Het strijkijzer wat ik gevraagd had werkte zeer slecht (lekte veel water) en had een beschadigde kabel (veiligheidsrisico, dit ook aangegeven bij het retourneren). het ontbijt was een positieve uitzondering, zeer compleet en goed. Bij het uitchecken moest ik mijn kamer betalen terwijl ik een 'fast checkout' had opgegeven tijdens de online checkin. mijn Collega hoefde niet te betalen. Uiteindelijk zijn BEIDE hotelkamers van mijn rekening afgeschreven!
Correct price top staff
Joeri Zaken - 13/01/2020 ALL bevestigde berichten
Zoals altijd in hamburg boek ik het Ibis airport, lekker gegeten en belangrijkst, de medewerkers zijn zo ongelooflijk tof. Klein minpunt, met een laptop, Ipad en phone is 1 stopcontact echt te weinig mis ook de airport shuttle
Voordelige locatie bij vliegveld
M W. Gezinnen - 03/01/2020 ALL bevestigde berichten
Prima hotel 2 stops met bus vanaf vliegveld goede kamers met schone ruime douche
Onze meest recente 20 reviews
In samenwerking met TripAdvisor