ALL

Statusy i korzyści

Na czym polega przywilej Suite Night Upgrades?

Jedną ze wspaniałych nowych zalet statusu Platinum i Diamond w programie ALL – Accor Live Limitless jest gwarantowane podniesienie standardu pokoju do apartamentu.

1. Każdy przywilej Suite Night Upgrade umożliwia korzystanie z gwarantowanego jednodniowego podniesienia standardu pokoju do apartamentu w hotelach uczestniczących w programie ALL.

2. Otrzymujesz 2 przywileje Suite Night Upgrade, gdy uzbierasz 14 000 punktów Status lub wykorzystasz 60 noclegów. Za każde dodatkowe 4000 punktów Status lub 60 noclegów otrzymasz dodatkowy przywilej Suite Night Upgrade (ograniczenie do 12 przywilejów Suite Night Upgrade na rok).

3. Gotowy/a na podniesienie standardu? Zadzwoń do naszego centrum rezerwacji, aby zarezerwować Suite Night Upgrade.

Suites Night Upgrades mogą być wykorzystywane wyłącznie telefonicznie podczas rezerwacji pobytu i tylko w przypadku nowej rezerwacji.

Nie ma możliwości ich wykorzystania do już zrealizowanej istniejącej rezerwacji ani bezpośrednio po przybyciu do hotelu.

Aby zobaczyć listę hoteli, które wyjątkowo nie proponują tego przywileju, kliknij tutaj.

Wszystkie warunki uzyskiwania i wykorzystywania Suites Night Upgrades są bardziej szczegółowo opisane w Ogólnych warunkach członkostwa programu lojalnościowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI