Seyahat bilgileri: Seyahat kısıtlamaları ve küresel iptal politikası

Güncelleme: 21 Şubat, 2023

Başkalarını kucaklamak, korumak ve onlarla ilgilenmek, yaptığımız işin ve kim olduğumuzun göstergesidir. Otellerimizde hem misafir hem de personel sağlığını korumak için Türkiye'deki mevcut durum ışığında iptal politikamızı değiştirdik. 

ALLSAFE ile ilgili daha fazla bilgi almak için:

Buraya tıklayın

ACCOR iLE FLEXIBLE (ESNEK) FİYAT ÜZERİNDEN REZERVASYON MU YAPMIŞTINIZ ?

Tamamen iade edilebilir fiyatlar üzerinden rezervasyon yaptıran konuklar, all.accor.com'da rezervasyonlarını herhangi bir ceza ödemeden iptal edebilir veya değiştirebilir (ilk rezervasyonunuzun tam ücret politikasının revize rezervasyonunuz için geçerli olması şartıyla).

Doğrudan Accor'dan esnek olmayan bir fiyatla rezervasyon yaptırdınız ve iptal etmeniz mi gerekiyor?

SUUDİ ARABİSTAN, BAE VE TÜRKİYE'DEKİ OTELLER İÇİN
31 Aralık 2023 tarihinden önce
Suudi Arabistan, BAE ve Türkiye'de Accor markaları için esnek olmayan bir fiyattan rezervasyon yaptıran Türkiye'den gelen misafirler, rezervasyonlarını daha sonraki bir tarih için herhangi bir ceza ödemeden değiştirebilir veya iptal edebilir.

Bu iptal politikası, 31 Aralık 2023 tarihine kadar olan konaklamalar için yalnızca 30 Nisan 2023 tarihine kadar geçerlidir.

Not: Geri ödeme talep eden misafirler, geri ödeme işleminin iptal tarihinden itibaren 90 günü bulabileceğini bilmelidir. Talep edilen geri ödemenin şekli ve zamanlaması, ilgili otelin bulunduğu yerin yürürlükteki yasalarına tabi olabilir (yani, nakit para iadelerine Hükümet tarafından getirilen kısıtlamalar).

ÜÇÜNCÜ TARAFLAR ARACILIĞIYLA YAPILMIŞ REZERVASYONLAR

Üçüncü tarafların yukarıda belirtilen Accor iptal politikasına uymaları gerekmektedir. Bir seyahat acentesi, çevrimiçi rezervasyon platformu veya başka bir üçüncü taraf aracılığıyla rezervasyon yaptıran konukların değişiklik, iptal talepleri ile ilgili rezervasyona uygun koşullarda bilgi sağlayabilecek rezervasyon sağlayıcısı ile doğrudan iletişime geçmesi gerekir.

GRUP REZERVASYONLARI

Toplantılar ve etkinlikler de dahil olmak üzere tüm grup rezervasyonları, global satış ekiplerimiz, etkinlikleri iptal etme veya erteleme ihtiyacını duruma göre değerlendirirken mümkün olan maksimum esnekliği sağlamak için otellerle yakın bir şekilde çalışmaktadır.

DİĞER

Aşağıdaki siteler üzerinden rezervasyon yaptırmış misafirler için: lütfen aşağıdaki bağlantılardaki geçerli şart ve koşulları inceleyiniz.

•     Adagio :  https://www.adagio-city.com/gb/politique-liee-au-coronavirus.shtml
•     Mama Shelter : https://www.mamashelter.com/en
•     Banyan Tree : https://www.banyantree.com/en/travel-advisory
•     Mantis : https://www.mantiscollection.com/novel-coronavirus/
•     SBE : https://www.sbe.com/covid-19-updates-and-resources/

Tüm seyahat edeceklerin Dünya Sağlık Örgütü'nün rehberini gözden geçirmelerini ve kendi ülkeleri tarafından verilen seyahat tavsiyelerini takip etmelerini öneririz.
İletişim için otellerimizin listesini görmek için lütfen tıklayınız. https://all.accor.com/tr/world/oteller-accor-monde.shtml