Meydan Okuyan ve İlham Veren Cesur Bir Ruha Sahip Renkli Oteller Koleksiyonu.

Bir İnovasyon ve Orijinallik Topluluğu

Bazı insanlar yenilikçi şeyler yapabilirler. Bazı insanlar yenilikçidir. Topluluğumuzda ortak bir ruhu paylaşırız. Bir sürekli yenilik ruhu. The House of Originals tarihi ve hatta ikonik otellere sahiptir ancak onların aramıza katılmasını sağlayan bu değildir. Onlar yalnızca geçmişlerinin yeterli olmadığını bilirler. Gerçek orijinaller bir kez değil her zaman sorgularlar. Biz bu cesur ruhuz. Meydan okuyan, öğrenen ve ilham veren bir topluluk. Modaların takipçisi değil modaların öncüsü. Gece hayatından tasarım, mutfak ve miksolojiye. Her otel için bu ölümsüz ruh ve orijinallik vaadiyle. The House of Originals'a hoş geldiniz.

THE HOUSE OF ORIGINALS'I KEŞFEDİN

Oteli̇ni̇zi̇ bulun

Sözleşmeli olarak iş amaçlı seyahat edenler

Services

  • sbe DÜNYASI
  • The House of Originals, ödüllü oteller, rezidanslar, spa'lar, restoranlar, lounge'lar, gündüz ve gece kulüplerini bünyesinde barındıran sbe'nin küresel yaşam tarzı otelcilik markaları koleksiyonunun bir üyesidir. Bir sbe otelinde konaklayarak bir erişim dünyasına dalın.

sbe DÜNYASINI KEŞFEDİN

PROFESYONEL ÇÖZÜMLERLE BURADAYIZ

Etkinlikler ve Catering

Fark, ayrıntıda gizlidir. sbe Etkinlikler ve Catering, küresel ödüllü oteller, restoranlar, gece hayatı ve ünlü catering sunumları koleksiyonumuzla kendine özgü etkinlik deneyimleri yaratmak üzere çok geniş bir müşteri yelpazesiyle işbirliği yapmaktadır.

sbe Etkinlikler ve Catering, marka entegrasyonunun mutfak inovasyonuyla ve birinci sınıf miksolojiyle buluştuğu, mükemmel hizmetin incelikli dekor ve cezbedici eğlenceyle buluştuğu yerdir. İster arkadaşlarınız için samimi bir akşam yemeğine ister gösterişli bir suareye ev sahipliği yapıyor olun, etkinlik planlama ekibimiz her şeyi size özel hale getirerek konuklarınız için benzersiz ve unutulmaz deneyimler yaratırlar. Her detayın yerli yerinde olduğundan emin oluruz; siz keyfinize bakın.

HEMEN REZERVASYON YAPTIRIN