Tętniąca życiem kolekcja to hotele o śmiałym, ambitnym i inspirującym charakterze.

Społeczność innowacji i oryginalności

Niektórzy potrafią podejmować innowacyjne działania. Niektórzy są prawdziwymi innowatorami. Łączy nas wspólna idea. Idea ciągłej innowacji. Marka The House of Originals to historyczne, a nawet kultowe hotele, ale to nie dlatego jesteśmy z nią związani. Zdają sobie sprawę z faktu, iż samo dziedzictwo nie wystarczy. Oryginalność polega na ciągłym kwestionowaniu. Właśnie takim duchem kieruje się nasza wspólnota. Wspólnota, która stawia wyzwania, kształci się i inspiruje. Nie podąża za trendami, tylko je wyznacza. Od życia nocnego, przez design, gastronomię i sztukę miksologii. Każdy hotel to nieśmiertelny klimat i gwarancja oryginalności. Witamy w The House of Originals.

ODKRYJ THE HOUSE OF ORIGINALS.

Znajdź swój hotel

Wyjazdy służbowe objęte umową

Services

  • ŚWIAT sbe
  • The House of Originals należy do globalnej kolekcji lifestyle'owych obiektów gościnnych sbe obejmującej wielokrotnie nagradzane hotele, rezydencje, spa, restauracje, salony, kluby dzienne i kluby wieczorowe. Wybierz pobyt w obiekcie sbe i skorzystaj ze świata pełnego dostępu.

ODKRYJ ŚWIAT sbe

WSZYSTKIE NASZE PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA

Wydarzenia i catering

Różnica tkwi w szczegółach. sbe Events and Catering współpracuje z szeroką gamą klientów, dbając, by każde tworzone wydarzenie było całkowicie wyjątkowe. Realizujemy to przez globalną ofertę nagradzanych hoteli, restauracji, klubów wieczorowych i uznanych usług gastronomicznych.

sbe Events and Catering to miejsce, w którym integracja marki łączy się z innowacjami kulinarnymi i miksologią klasy premium. To miejsce, w którym nienaganna obsługa występuje wspólnie z wytwornym wystrojem i kuszącą rozrywką. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kameralną kolację dla przyjaciół, czy ekstrawagancki wieczór, nasz zespół ds. planowania wydarzeń spełni wszystkie oczekiwania i zadba o to, by goście zapamiętali wyjątkowe wrażenia. Dbamy o to, by każdy szczegół był na swoim miejscu. Dzięki temu nie musisz o tym samodzielnie pamiętać.

REZERWUJ TERAZ