Kryjówka dla osób wiedzących

Obiekty Hyde Hotels, Resorts & Residences intuicyjnie pasują do pragnień osób wiedzących, czego chcą; ich zainteresowań i aspiracji. To nowy rodzaj gościnności, oparty na duchu odkrywania, fantazji życia nocnego i przygody płynącej z nawiązywania relacji. Hyde to więcej niż marka. To stan umysłu. Kultowa marka Hyde Hotels otwiera swoje podwoje i zaprasza gości do skorzystania z oferty, jakiej jeszcze nie było. To szerokie zaproszenie — skierowane nie tylko do osób, które w rzeczywistości odwiedziły nasz klub, ale także do tych, którzy o nim słyszeli, czytali lub marzyli.

Odkryj Hyde

Znajdź swój hotel

Wyjazdy służbowe objęte umową

Services

  • ŚWIAT sbe
  • Hyde należy do globalnej kolekcji lifestyle'owych obiektów gościnnych sbe obejmującej wielokrotnie nagradzane hotele, rezydencje, spa, restauracje, salony, kluby dzienne i kluby wieczorowe. Tap into a world of access when you stay at any sbe hotel.

ODKRYJ ŚWIAT sbe

WSZYSTKIE NASZE PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA

Wydarzenia i catering

Różnica tkwi w szczegółach. sbe Events and Catering współpracuje z szeroką gamą klientów, dbając, by każde tworzone wydarzenie było całkowicie wyjątkowe. Realizujemy to przez globalną ofertę nagradzanych hoteli, restauracji, klubów wieczorowych i uznanych usług gastronomicznych.

sbe Events and Catering to miejsce, w którym integracja marki łączy się z innowacjami kulinarnymi i miksologią klasy premium. To miejsce, w którym nienaganna obsługa występuje wspólnie z wytwornym wystrojem i kuszącą rozrywką. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kameralną kolację dla przyjaciół, czy ekstrawagancki wieczór, nasz zespół ds. planowania wydarzeń spełni wszystkie oczekiwania i zadba o to, by goście zapamiętali wyjątkowe wrażenia. Dbamy o to, by każdy szczegół był na swoim miejscu. Dzięki temu nie musisz o tym samodzielnie pamiętać.

REZERWUJ TERAZ