Nerede olursanİz olun

Spa paketleri için Genel Satış Koşulları

MADDE 1 REZERVASYONLAR / DEĞİŞİKLİKLER

Rezervasyonlar, rezervasyon yapılan konaklamanın toplam tutarının %30'una karşılık gelen depozito ödemesiyle birlikte rezervasyon formunun alındığı tarihte teyit edilecektir. Fransa toprakları dışındaki Thalassa deniz & spa sahaları için, kalkıştan önce banka kartıyla depozito alınacaktır. Depozito ödemesi yapılmadan gönderilen tüm yazılı onaylar, boş ve hükümsüz addedilecektir. Otel yönetimi, varış öncesinde müşteri tarafından yapılan değişiklik taleplerini yerine getirmeye çalışacaktır. Söz konusu değişiklik taleplerinin bir müşterinin konaklamasının uzatılmasıyla, kalacak kişi sayısında artışla veya ek hizmet satın alınmasıyla ilgili olduğu durumlarda sadece söz konusu değişikliklerin fiili fiyatı, ilaveten alınacaktır. Diğer tüm durumlarda kişi başına 30 € hizmet bedeli alınacaktır. Odalar öğleden sonra saat 3.00'den itibaren hazırdır ve öğlen saat 12 itibarıyla boşaltılmalıdır.

MADDE 2 TEDAVİ PROGRAMLARI ve TEDAVİ / OTEL PAKETLERİ

Thalasso terapi programları, program tipine bağlı olarak (günden güne sabah ve öğleden sonra arasında değişen) günde 3, 4 veya 5 tedaviyi, Fitness Center bünyesindeki birtakım imkânların ücretsiz kullanımını (Thalassa sea & spa genel broşürü) ve enstitüde giyecek ve havlu sağlanmasını içerir. Otel konaklamasını ve tedavi programını içeren tüm paket fiyatları (yere bağlı olarak), yarım pansiyon, geleneksel tam pansiyon veya diyet yemek olarak sunulur. Müşterinin konaklaması sırasında kullanmak isteyebileceği içecek ve muhtelif ek hizmetleri (telefon, çamaşır yıkama imkanları) içermez. Refakatçi (terapi görmeyen müşteriler) fiyatları, sadece terapi müşterisinin odasını paylaşan kişi için geçerlidir.

MADDE 3 FİYATLAR

Bütün fiyatlar, turist vergileri ve tıbbi bakım ücretleri* hariç olarak verilir (yurtdışındaki Thalassa sea & spa yerleri dışında - "Paketlerimizin içeriği"ne bakınız). Özel promosyon teklifleri dışında geçerli fiyatlar, rezervasyon zamanında yürürlükte olan fiyat listesinde gösterilenlerdir. Bu internet sitesinde verilen genel fiyatlar, önceden uyarı verilmeksizin değiştirilebilir.

MADDE 4 TIBBİ CHECK-UP'LAR

Tıbbi check-up'lar, doktor yönünden serbest tercih ilkesini uygulayan müşterinin insiyatifindedir. En az 4 günlük konaklamalarda geçerli olmak üzere: müşterilerin tıbbi uygunluk sertifikası sunması gerekir. En fazla 4 günlük konaklamalarda geçerli olmak üzere: enstitüde tıbben taburcu olma belgesi imzalanması.

MADDE 5 HİJYEN

Hijyen gerekçesiyle bone ve plastik sandalet giyilmesi zorunludur (yerinde satın alınabilir). Ayrıca terapi müşterilerinin iki mayo getirmesi de tavsiye edilir. Yüzme havuzlarında banyo şortlarına izin verilmez.

MADDE 6 HİZMETLER İÇİN ÖDEME

Harici tedavi programlarının (konaklama hariç) ödemesi, thalasso terapi enstitüsüne yapılır. Otel konaklamasını ve tedavi programını içeren paket fiyatları, otelin sunduğu muhtelif hizmetlerle birlikte tamamıyla otele ödenir (birtakım yerlerde otel hizmetleri ve tedaviler için ayrı ödeme yapılması gerekir). Tedavi programının veya paketin yanısıra muhtelif ek hizmetlerin ödemesi, müşterinin ayrılmasından önce tamamen yapılmalıdır. Otel konaklamasını ve tedavi programını (tam pansiyon / yarım pansiyon) içeren paket fiyatlarında, müşterinin kullanmadığı yemekler ve tedavi günleri için hiçbir ödeme iadesi yapılmaz.

MADDE 7 İPTAL

Tüm iptaller, yazılı uyarıya (posta, faks, e-posta) tabidir ve iptal eden kişi başına 30 € işlem ücreti alınır. Müşterinin varış tarihinin 10 gün öncesinden daha erken yapılan tüm iptallerde, ödenen depozitolar işlem ücreti kesilerek iade edilir. Varış tarihinden önceki 10 gün veya daha kısa bir süre içinde yapılan tüm iptallerde kuruluş, ödenen bütün depozitoyu elinde tutar.

* Thalasso terapi programı sırasında sağlanan tıbbi tedavi ve fizyoterapi için ödeme iadesi yapılmaz (Caisse Nationale d'Assurance Maladie (Fransız ulusal sağlık sigortası dairesi) 23 Aralık 1998 tarihli, 5698 sayılı genelgesi).

İnternet üzerinden satış koşulları